Black Stars – Repro „B“ 5:2 (24. 9. 2017)

Černé hvězdy se oproti sobotnímu duelu sešly v pozměněné sestavě, když čtyři stálice Tyla, Morávka, Jendu Mačího a čápájeva Izyho doplnili Pepa Mačí, Vachy a Evžen. Nic to ale nezměnilo na chuti všech černobílých urvat nějaký ten bodík do tabulky. Ba dokonce z některých jedinců přímo sršel elán, když se po několika týdnech konečně zase dostali na zelený pažit.
Po pár úvodních minutách oťukávání, několika pokusech o odhalení propracované taktiky soupeře z obou stran získávali černobílí postupně navrch. Soupeř černých hvězd se nejevil jako jeden z těch, který by chtěl, nebo spíš měl příliš schopností tvořit hru, držet míč na svých kopačkách a tím zakoušet naše fyzické fondy. Jenže většina našich šancí končila na předfinální přihrávce nebo neschopnosti vypracovat si stoprocentní šanci a tu proměnit. A tak přišel tolikrát vzpomínaný zákonitý trest a soupeř šel do vedení – 0:1. Hráči Black Stars se však nenechali nijak rozhodit a nadále pokoušeli obranné hráze soupeře. Žádná z šancí se však nedařila proměnit, a tak to byl nakonec soupeř, kdo trestal podruhé – 0:2. Černobílí zvýšili své úsilí, několikrát ohrozili střelou protivníkova brankáře, ale žádné koření v podobě vsítěné branky nepřicházelo. Vrcholem zmaru byla situace, kdy Mačus střelou překonal gólmana, leč ve skrumáži před brankovou čárou trefil Pepu! Tomu se sice míč odrazil docela šikovně nad hlavu, ale svému kladivu nedokázal dát takovou razanci, aby překonal vracejícího se gólmana. K poločasové naději tak zavolal ten z nejpovolanějších. Kdo by čekal šutera Mačuse, snajpra-kyborga Morise, neúnavného Pepu nebo snad štístka Evžena, či dokonce agilního štírka Vachyho, byl by vedle jak ta jedle. Všechny své několika (desítkami) let nabyté zkušenosti prodal Martin Tyl. Ten si lišácky našel vhodný prostor, dostal přihrávku od Mačuse a elegantně prostrčil míč do brány – 1:2! Do přestávky už se toho mnoho nestalo, a tak si soupeř připsal do poločasové tabulky tři body. Poločasovou kabinou Black Stars se nesl klidný tón vybízející k trpělivosti. Soupeři totiž docházely síly, a to dokonce tempem o něco rychlejším než hráčům černých hvězd. I tak ale trvalo několik dlouhých minut, než se Repro uvolilo k tomu, aby nás nechalo srovnat. To se mezi soupeře vřítil jako uragán Vachy a svojí utěšenou střelou srovnal na 2:2! Když Repro nepřicházelo s žádnou akcí, která by dokázala načapat výborně chytajícího Izyho, byli to opět černobílí, kdo udeřil. Po krásné kombinaci Mačus, Evžen, Pepa a zase Mačus posledně jmenovaný skóruje do zcela odkryté svatyně Repráků – 3:2! Tím Black Stars definitivně převzaly otěže hry a jaly se dorazit svého soka. Jeden z posledních zárazů dal soupeři člověk jinak životy zachraňující. Moris si odskočil na zpětnou přihrávku Mačuse a poslal Repro do kolen – 4:2! No a konečně do listiny střelců se zapsal milovník kulatého nesmyslu, bujarých večírků a krásných žen, náš Evžen. Přestože do meruny podle svých slov údajně nečutnul nějakých pět měsíců, na jeho výkonu to nebylo absolutně znát, a dokonce si na svou pažbu mohl po zápase vyřezat další z gólových zářezů – 5:2! Black Stars svým poctivým nedělním výkonem potvrdily sobotní tři body a celkově byl pro ně víkend šestibodový!
Black Stars – Repro „B“ 5:2 (1:2)
Branky: Tyl, Vachata, Jan Mačí, Morávek, Hovorka
Žluté karty: –––
Sestava: Izák – Tyl, Vachata, Jan Mačí – Josef Mačí, Morávek, Hovorka
Diváci v sektoru permanentek: Vladimír Mačí

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]