Black Stars – Rapid 6:2 (5. 11. 2016)

Zápasy proti beznadějně posledním týmům tabulky bývají zrádné. Dnes ovšem bylo rozhodnuto o vítězi prakticky ještě před úvodním hvizdem.
Celé představení načal dnes velmi ofenzivně laděný Kubas, který využil nezištné příhry od Martina Tyla a skóroval do odkryté svatyně–1:0! Tato dvojice záhy na úspěch navázala, tentokrát se ovšem Kuba zhostil role nahrávače a spektakulárním pasem přes tři čtvrtiny hřiště našel nabíhajícího Martina Tyla, který se vznesl do vzduchu jako něžný butterfly a svým pověstným kladivem zatloukl balon po anglicku do branky–2:0! Poté jsme si vybrali slabší chvilku a nechali Rapid snížit–2:1. Do šatny jsme ovšem stejně nakonec odešli s dvoubrankovým náskokem, neboť se k jednomu ze svých pověstných sól nadechl Moris, který prošel s míčem na noze z vlastní poloviny až k vápnu soupeře, odkud neomylnou bombou vsítil gól, jenž se nakonec ukázal být vítězným–3:1! Navrch náš dnešní sok na začátku druhé půle zaspal, jako by se snad ani na hřišti nepohyboval v plném počtu. Toho využil Pavel a hbitý průnik defenzivou Rapidu zakončil střelou pod padajícím gólmanem–4:1! Rapid ještě zkoncentroval síly a snížil na 4:2, ale poté již úřadovali jen černobílí. Jenda aktivním presinkem uzmul míč vyběhnutému gólmanovi a pelášil na prázdnou branku. Ve zmatku sice napálil jen brankovou konstrukci, ale od ní se balon odrazil do Jendova kolene a od něj konečně již do sítě–5:2! To nevymyslíš. Závěrečnou lahůdku si připravil Filda. Toho hledal polovysokým pasem před brankou Jenda, Filipovi sice mířil míč za záda, nicméně obětavě vrhl své tělo všanc a kopem škorpióna učinil nádhernou tečku za vskutku povedeným duelem–6:2! Pepa jistě lituje, že šel raději hrát velký fotbal, protože můj šestý smysl mi říká, že by si jistě nějaký ten gól také připsal.
Black Stars – Rapid 6:2 (3:1)
Branky: J. Hladík, Tyl, Morávek, Heidler, Jan Mačí, F. Hladík