Black Stars – Frantic / Noční jezdci 9:1 (16. 10. 2016)

Celý tým Black Stars se jednomyslně shodl na tom, že nebude zesměšňovat soupeře přílišným počtem hráčů nastupujícím k zápasu. Vždyť vyhrát s osmi hráči v poli není žádné umění. Proto jako už tradičně jsme na dalšího soupeře, Frantic, vyrukovali s omezenou sestavou 4+1. I když se hosté sešli v sedmi lidech, uplatňovali taktiku výklusu, což nám naprosto vyhovovalo.
V prvním poločase jsme se bohužel soupeři až příliš přizpůsobili, a tak jsme po několika neproměněných šancích najednou prohrávali 0:1. Jak vypadá střelecká nemohoucnost, ukázal názorně Pepa, když Jendův nástřel na zadní tyč nasměroval do břevna, ačkoliv stál metr od brankové čáry. V dalších únicích se ukázal Jenda a Tomáš, ale až Romanova teč znamenala vyrovnání–1:1! Ještě do poločasu se prosadil Tomáš a dostal nás zaslouženě do vedení–2:1! Druhý poločas jsme plni sil zařadili na vyšší převodový stupeň a od první minuty jsme přidávali jeden gól za druhým. Jenda s Pepou usoudili, že brankáře hostí zkrátka neprostřelí, a tak uplatňovali kombinace výhradně do prázdné brány. Jen z této souhry rezultovaly tři branky. Když Tomáš spatřil, že střelci nemají sebevědomí, snažil se je povzbudit svým únikem. Ladně přešel přes tři hráče a s klidem prostřelil i brankáře. To už na světelné tabuli svítilo skóre 5:1. Mimo spousty branek byli hráči Black Stars zodpovědní za sedminásobné nastřelení brankové konstrukce. Jen Pepa dokázal orazítkovat ze dvou pokusů tři tyče, naštěstí míč při druhém zakončení silou vůle přesvědčil, aby zapadl za brankovou čáru–6:1! Tomáš s Jendou ještě dvakrát vyrazili do rychlého protiútoku a nasměrovaly černé hvězdy k desítce–8:1! K ní jsme se přiblížili, ale nepřekonali ji, když byl konečný výsledek stanoven na 9:1. Svižné představení s příjemným soupeřem si užili, i přes nemožnost vystřídat, všichni zúčastnění, škoda, že ostatním soupeřům se chce daleko více běhat.
Black Stars – Frantic / Noční jezdci 9:1 (2:1)
Branky: Luňák 3, Josef Mačí 3, Jan Mačí 2, Klisko
Žluté karty: –––
Sestava: Janča – Klisko, Luňák – Josef Mačí, Jan Mačí

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]