Black Stars – U Dvora Brothers 4:11 (3. 10. 2015)

Náš neoblíbený soupeř se dnes sešel v silné sestavě, v kombinaci s naším nedůrazem a slabou fyzičkou to skončilo nepěkným debaklem.
Protivník aplikoval po celé utkání hru bez brankáře, která nás na Gočárovce stála hodně sil. Vzadu jsme navíc byli trestuhodně nedůrazní a nechávali jsme soupeři příliš mnoho času na práci s balonem. Poločasový výsledek vyzníval 1:6 v náš neprospěch, o jediný úspěch se postaral premiérovou trefou v sezoně Marťas Janhuba, který lahůdkově obešel gólmana a z ostrého úhlu se nemýlil. Byl to právě Marťas, který agresivitou a dravostí naznačil ve druhé půli, kudy měla vést cesta, leč bohužel zůstal v tomto směru žalostně osamocen. O vítězi utkání bylo prakticky rozhodnuto a hra se přelévala ze strany na stranu jako Newtonovy koule. Podařilo se nám zaznamenat i tři čestné úspěchy, byť mnoho dalších příležitostí zůstalo nevyužito, včetně penalty Martina Tyla či Pepova sólového úniku na prázdnou klec. Korigovat skóre se nám podařilo po pěkné kombinaci, kdy Martin Tyl našel na lajně Kubase, který potáhl míč do středu a přihrál na zadní Pepovi, jenž uklidil balon skluzem do odkryté branky. Náladu po svém historicky prvním neproměněném pokutovém kopu si alespoň částečně (jak jinak při takovém debaklu) zlepšil Martin Tyl, když jsme sehráli akci po sražené Kubasově střele. O poslední úspěch se postaral tvrdou ranou Mačus, avšak konečný výsledek 4:11 je více než nepříjemný.
Black Stars – U Dvora Brothers 4:11 (1:6)
Branky: Janhuba, Josef Mačí, Tyl, Jan Mačí