Black Stars – Šavle Kukleny 1:2 (31. 10. 2015)

Vzhledem k vývoji soutěže bylo utkání se Šavlemi, řečeno slovníkem sportovní žurnalistiky, zápasem o šest bodů. Důležité klání však vyznělo v náš neprospěch, přestože jsme soupeře po celých padesát minut přehrávali.
Sešli jsme se v dostatečném počtu, leč branka soupeře nám byla dlouho zakletá. Šavle se naopak prosadily prakticky z první střely na branku, když soupeř možná i za hranicí pravidel obtěžoval ve vápně Tomáše a přímý kop skončil v síti–0:1. Tradičně špatně si počínal sudí, jenž nejprve pískal každý důraznější osobní souboj, aby vzápětí „přehlédl“ kosu na Pavla na hranici žluté a červené karty, neboť dotyčný se již chystal zakončit tváří v tvář brankáři z hranice vápna, či ve druhé půli skluz soupeře ve vlastním vápně. Karetně nepotrestán zůstal nepochopitelně mimo jiné incident, kdy soupeř po odpískaném faulu nazval rozhodčího pohlavním údem na pět a zakopl balon přes celé hřiště. V rozhárané pasáži se nám ovšem podařilo vyrovnat, když po několika šancích konečně propálil gólmana na bližší tyči Pavel–1:1! Věřili jsme, že odpor soka musíme zlomit, ale brankář Šavlí čaroval a na konečném úspěchu nese největší zásluhu právě on. Vítězný gól jsme inkasovali po nedůrazu ve středu pole, útočník se dostal do sólového úniku a po kličce Tomášovi skóroval–1:2. Musíme uznat, že soupeř měl vícekrát blízko k brance a dvakrát trefil i brankovou konstrukci, ale více šancí a míče na turfách jsme měli my. Na tyto atributy se však nehraje, a tak si tři body za těsnou výhru odnesli kuklenští.
Black Stars – Šavle Kukleny 1:2 (1:1)
Branka: Heidler
Žluté karty: Heidler, Morávek
Sestava: Janča – Tyl, J. Hladík, Kozelek – Morávek, Josef Mačí, Heidler, F. Hladík

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]