Black Stars – NK Growl 3:10 (19. 9. 2015)

Jako by Evženovo hnojivo rozezlilo plotišťské indiány, na jejichž pohřebišti je postaveno tamní hřiště. Druhý letošní zápas zde nám přinesl druhý debakl.
Na utkání nedorazil rozhodčí, což nám pomohlo v tom, že jsme mohli počkat na Izyho, který měl drobný časový skluz. Na druhou stranu jsme zřejmě i s vědomím absence muže s píšťalkou hráli příliš měkce a soupeř náš nedůraz krutě trestal. V sedmnácté minutě svítil na ukazateli skóre hrozivý výsledek 0:7 a bylo prakticky po zápase. Přesto se nehrálo pouze na naši branku, měli jsme možnosti skóre alespoň opticky upravit, leč naše pokusy byly marné jako Vachyho snahy dopravit se na některý ze zápasů. Dostali jsme se dokonce i do sólových úniků, jenže dvakrát Pepa i jednou Kuba ztroskotali na brankáři. O poločasové přestávce jsme se rozhodli hodit nepříjemný stav za hlavu a hrát druhou půli, jako by se nastupovalo za stavu 0:0. Předváděná hra byla rozhodně lepší, na druhou stranu musíme uznat, že soupeř trochu zvolnil. Druhá pětadvacetiminutovka skončila 3:3, což můžeme považovat za dílčí úspěch. První trefu měl na starosti Mačus, který po Pepově centru předskočil obránce a nemilosrdně zavěsil. Druhý střelecký úspěch zaznamenal Filip, jenž bez problémů proměnil pokutový kop nařízený při absenci rozhodčího námi samotnými po faulu na Pepu. Do třetice se prosadil opět Mačus, když se elegantně uvolnil zasekávačkou a poslal balon tvrdou ranou do sítě. Zdá se, že letošní nováčci budou značně čeřit okresní vody.
Black Stars – NK Growl 3:10 (0:7)
Branky: Jan Mačí 2, F. Hladík
Žluté karty: –––
Sestava: Izák – Janhuba, J. Hladík, Tyl – Josef Mačí, Kozelek, Jan Mačí, F. Hladík

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]