Black Stars – Fugas/Flamengo „C“ 2:2 (18. 10. 2015)

V druhém dnešním klání nás čekal C tým Fugasu/Flamenga, který měl jen jednoho na střídání, takže zejména ve druhé půli jsme sahali po třech bodech, ale utkání nakonec skončilo výsledkovým smírem.
Zápas ještě nezažil pořádnou šanci a už jsme lovili míč ze sítě, když soupeř od lajny poslal přízemní centr na zadní, který nikdo z nabíhajících netečoval a míč zapadl k tyčce–0:1. Fugas navrch dostal příležitost navýšit svůj náskok poté, co hráč soupeře přepadl přes Romanovu nohu ve vápně (v tomto případě alespoň došlo ke kontaktu, letecké pády tohoto hráče z druhé půle byly více než trapné, přesto nepochopitelně stále pískané; po jednom z takových se dokonce zastyděl i spoluhráč dotyčného a míč nám z přímého kopu vrátil). Sám neustále „faulovaný“ ovšem pokutový kop neproměnil, míč po odrazu od tyče skončil v Tomášových rukavicích. Hned v úvodu druhé půle našel Pavel krásným obloučkem na zadní nabíhajícího Kubase, ale ten ze vzduchu z první zamířil jen těsně mimo. Podobně si počínal i poté, co ho ke skórování vybídl Filip. Gól tak musel zařídit až jiný obránce, zkušený Martin Tyl uklidil balon do sítě na zadní po Filipově přímém kopu–1:1! Jak pracně jsme se na gól nadřeli, tak snadno jsme zase inkasovali, když Kubas nepřesně rozehrál při přečíslení tři na dva a z následného rebrejku soupeř udeřil–1:2. Svou hvězdnou chvilku si ovšem vybral Marťas Janhuba, který prošel středem hřiště jako nůž máslem, narychtoval si míč na pravou nohu a přízemní pumelicí na vzdálenější tyčku nedal brankáři šanci–2:2! Atmosféra utkání zbytečně houstla po již zmíněných nasimulovaných pádech a třech zcela zbytečných a úmyslných nešetrných faulech na Kubase. Holt okresní přebor malé kopané na Královéhradecku je velká věc a bez podvodů a zákeřností se v něm neobejdete. Co se fotbalového dění týče, tak zřejmě největší příležitost strhnout vedení na naši stranu měl Mačus, který se zbavil bránícího hráče a tváří v tvář brankáři mířil z vápna jen těsně mimo. V hektickém závěru se hra přelévala ze strany na stranu, ale gólu se již diváci nedočkali, a tak jsme si odnesli bod, který nás dostal pryč ze sestupových vod.
Black Stars – Fugas/Flamengo „C“ 2:2 (0:1)
Branky: Tyl, Janhuba
Žlutá karta: Kozelek
Sestava: Janča – Kozelek, J. Hladík, Tyl, Klisko – Heidler, F. Hladík, Janhuba, Jan Mačí

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]