Black Stars – Blasters 3:10 (4. 10. 2015)

Po nepříjemné včerejší prohře jsme toužili po bodovém zisku jako z pětileté služby na moři vracející se námořník po dívce, ale po fatálním kolapsu v závěrečné čtvrthodině se zrodil již čtvrtý debakl ze šesti utkání.
Oproti včerejšku nedorazil nedostupný Martin Tyl, přibyl však Moris, který si po zranění připsal první start v této sezoně. Blasters měli k dispozici čtyři na střídání a objektivně řečeno nás přehrávali. Dlouho jsme však měli důvod k radosti především díky Tomášově skvělému výkonu mezi třemi tyčemi (který ocenil i zkušený futsalista v dresu soupeře a klíčová postava dnešního závěrečného obratu Lukáš Michal) a produktivní koncovce. Kubas s Pepou dali vzpomenout na památný zápas Sparty proti Laziu z roku 2003: Kubas poslal nadýchaný oblouček přes celé hřiště á la Karel Poborský a Pepa hlavou skóroval á la Mára Kincl–1:0! Pepa mohl vzápětí přidat další trefu, když se ve vápně dostal před obránce, ale Mačusovu příhru poslal nad. O něco později však vyšla jejich spolupráce již na jedničku, tentokrát Pepa zakončoval na zadní efektní a zároveň efektivní patičkou–2:0! Zkraje druhé půle navíc pronikl středem hřiště Mačus a jeho tečovaná rána se štěstím zapadla brankáři mezi nohy–3:0! Ze zdánlivé idyly se stal horor kvůli závěrečným patnácti minutám, kdy nám zcela došly síly a soupeři, kterému do té doby nespadlo do branky lautr nic, tam najednou padalo lautr všechno. Na hřišti existovalo již jen jedno mužstvo a konečný výsledek zní 3:10.
Black Stars – Blasters 3:10 (2:0)
Branky: Josef Mačí 2, Jan Mačí
Žluté karty: –––
Sestava: Janča – J. Hladík, Kozelek, Janhuba – Josef Mačí, Morávek, Jan Mačí

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]