Black Stars-Trencampe 3:6 (17. 11. 2014)

Poslední díl víkendového trojboje a zároveň závěrečný zápas podzimní části Elite Okresního přeboru jsme zakončili po vyrovnaném boji prohrou.
Trencampe na rozdíl od nás nehrál ani v sobotu ani v neděli, což ve druhé půli zřejmě hrálo jednu z klíčových rolí, nicméně lepší nástup jsme měli my. Filip vysunul pasem snů do šance Kubase, ale jeho střelu k tyči pozorný brankář vytěsnil. Na druhé straně se zase předváděl Izy, jemuž víkendová zabíjačka evidentně dodala sil, takže se utkání dlouho neslo ve znamení souboje gólmanů. Strnulé skóre pomohl rozhýbat svými mocnými údy až Evžen, který ustál faul na svou osobu, potáhl míč po lajně a předložil jej Mačusovi, jemuž stačilo trefit prázdnou klec-1:0! Přečíslení tři na jednoho táhl Mačus, ale zvolil jen nepřesnou střelbu. Poté doputoval po sérii přihrávek (jako poslední balon lízl chlupem na lýtku Kubas, takže mu počítáme asistenci) míč k Filipovi, který jako by se včera inspiroval islandským forvardem Bódlarssonem a nechytatelnou pumelicí k tyčce nedal brankáři sebemenší šanci-2:0! Podobně si ovšem o chvilku později počínal hráč soupeře-2:1. Zdálo se, že si do kabin odneseme alespoň jednobrankové vedení, ale pár vteřin před poločasovým hvizdem usměrnil útočník prudkou přihrávku od svého kolegy na zadní tyčce-2:2. Průběh zápasu byl vyrovnaný i po změně stran, jenže jsme nechali Trencampe nadvakrát dorážet, což se nám hrubě nevyplatilo-2:3. Náš prapor pozdvihla brazilská akvizice Evzheninho, když Mačusovu příhru poslala tísněna nevídanou patičkou do branky-3:3! Za tohoto stavu se dostal do sóla Filip, ale mířil těsně nad. Jeho smůla pokračovala i nadále, když se kol něj obtočil hbitý útočník a prudkou ranou na zadní vrátil svůj tým do vedení-3:4. Pět minut před koncem jsme zkusili power play s Martinem vzadu a záhy nám přinesla šanci, jenže Filip na prudkou Kubasovu příhru na zadní těsně nedosáhl. S rychle ubývajícím časem jsme ovšem začali hrát zbrkleji a výsledkem byly další dvě branky, které upravily konečné skóre na 3:6 pro Trencampe. Nakonec tedy přezimujeme s pěknými 25 body, detailní všestranná analýza podzimní části sezony proběhne 13. prosince, místo bude ještě upřesněno, takže bedlivě sledujte oficiální facebookové stránky klubu.
Black Stars-Trencampe 3:6 (2:2)
Branky: Jan Mačí, F.Hladík, Hovorka