Black Stars-U Dvora 3:1 (1.9.2013)

První září a hošánci z Black Stars se jako poslušní školáci sešli v neuvěřitelném počtu deseti lidí na první zápas proti „oblíbeným, slušně vychovaným žákům z vedlejší školy“ od Dvora.
Od začátku utkání byla cítit nerozehranost na obou stranách, ale jistá převaha a držení míče byly od první minuty na straně černobílých, a to zejména díky vysokému počtu střídajících a strádajících na lavičce. Do brankoviště se od první minuty postavila staronová akvizice Martin Izák, který odváděl velmi solidní práci, a hráči cítili jistotu. Po úvodním oťukávání udeřil jako první Buchy, který se tak naposledy pro letošní sezónu zapsal mezi střelce, po jeho pumelici leckomu ukápla slza-1:0! Jeho hostování v SK Manchester je již hotovou věcí. Objevují se ale názory, jestli bude tento přestup posunem v jeho kariéře. Do konce prvního dějství se hra nesla v duchu občasných pokusů na obou stranách a jistých zákroků brankářů. Od druhé půle černobílí drželi častěji balon na svých turfech, když si několikrát vypracovali výhodné pozice, které trestuhodně zahazovali. Tu Evžen, tu Forrest, tu Marťas Janhuba, který předvedl svou klasiku a ani snad netrefil balón před skoro prázdnou bránou. Až si míč v protiútoku zpracoval Moris a dovedl ho mazácky až do sítě-2:0! Po dalších zahozených situacích začala lavička Hvězd být stále nervóznější, rozhádanější a koučovatější. Sice na 3:0 zvyšovala nová akvizice Ondra Skrbek po hezké akci s Evženem, nicméně stav mohl být o pět gólů příznivější. Trest přišel asi pět minut před koncem, kdy si Udvorák povodil beka a hezky zavěsil-3:1. Do konce zápasu už žádný gól nepadl, a tak Hvězdy mají první tři bodíky v sezóně!
Black Stars-U Dvora 3:1 (1:0)
Branky: Buchal, Morávek, Skrbek
Žluté karty: ---
Sestava: Izák - Janhuba, Foral, Frič, Tyl - Buchal, Hovorka, Morávek, Čáp, Skrbek