Black Stars-Reds "B" 1:4 (20.10.2013)

Dnes jsme chtěli stůj co stůj zlomit černou sérii, ale i poslední celek tabulky byl nad naše síly a po zásluze si odnesl všechny tři body.
K utkání jsme nastoupili v neobvykle vysokém počtu, ale jako by to byl paradoxně problém, nedokázali jsme převahy využít, každý moc chtěl, ale nikdo se pořádně nedostal do tempa a na hřišti převládala zbrklost nad rozvahou a promyšleností. Již v první minutě jsme tak vyběhli hrdinně vpřed, abychom dostali hned z prvního brejku gól-0:1. Soupeř nás pouštěl do minima šancí a snažil se držet balon s vysunutým gólmanem. Ten během klání snad čtyřikrát chyboval na posledním, ale míč se vždy odrazil k naší smůle tak, že jej nebylo možno poslat na místo určení. Blízko ke gólu měl Filip, ale jeho ránu z přímého kopu zastavil na čáře stojící bek. Věřili jsme, že se obrat zdaří, nicméně zbrzdila nás vlastní chyba z úvodu druhé půle, kdy jsme stejně jako včera zdvojili protihráče a druhý volný pohodlně skóroval-0:2. Jiskřičku naděje vykřesal Moris, který dokázal přetavit v gól přímý kop téměř z poloviny hřiště-1:2! Nicméně další nesmyslné zdvojení hráče v rohu hřiště vyústilo v branku na 1:3. Poslední kousek v naší síti přišel při závěrečné neúspěšné power play, a stanovil tak konečný výsledek na 1:4.
Black Stars-Reds "B" 1:4 (0:1)
Branka: Morávek
Žluté karty: ---
Sestava: Izák - Malík, Tyl, Janhuba, Frič - Hovorka - Pácalt, F.Hladík, Morávek, Čapek, Skrbek