Black Stars-Fugas/Flamengo "C" 0:5 (28.10.2013)

Černobílé jsou barvy Black Stars, ale jejich série je jen černá jako noc, dnes nás postihla již osmá prohra v řadě.
Po nadějném vstupu do sezony přišel nevídaný útlum, který se nepovedlo zastavit ani dnes. Před začátkem ročníku se Fugas spojil s Flamengem "C", skončily všechny stárnoucí legendy a v horních patrech tabulky se pohybuje tým složený výhradně z mladých kluků. Ti popravdě nebyli na vyšší fotbalové úrovni než my, ale převyšovali nás fyzickou kondicí, neustálým pohybem a nápaditými narážečkami. Právě ty byly zdrojem prvních dvou tref, které stanovily poločasové skóre na 0:2. Do té doby jsme měli nadějné šance i my, ale Filipovi dnes na rozdíl od soboty nebylo přáno a neproměnil ani jedno ze svých face-to-face setkání s brankářem. Ve druhém dějství jsme inkasovali ještě třikrát a soupeř průběh utkání poměrně lehce kontroloval, výjimkou byla situace, kdy si sám srazil centr na břevno a z následného rohu mířil jen o chloupek mimo Martin Janhuba. Závěrečné minuty přinesly několik našich kulantně řečeno ne úplně pěkných zákroků plynoucích z rostoucí frustrace, situaci nepřispěl ani útočník soupeře svými výsměšnými řečmi na adresu některých našich hráčů. Doufejme, že se příště budeme soustředit zase jen na fotbal a radost ze hry. A snad to dopadne líp než 0:5.
Black Stars-Fugas/Flamengo "C" 0:5 (0:2)
Branky: ---
Žlutá karta: J.Hladík
Sestava: Izák - Tyl, Malík, J.Hladík - Foral - Janhuba, F.Hladík, Skrbek
Ohlasy po utkání:Filip: "Já bych ho skopnul, i kdybysme pět nula vedli."

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]