Black Stars-Blasters 3:7 (3.11.2013)

Navzdory tomu, že se soupeř nesešel v nejsilnějším možném složení a že nám snově vyšel úvod zápasu, si do kolonky bodů opět píšeme nulu.
Hráči Blasters jako by ještě byli myslí ve svých postýlkách, když jsme ve druhé minutě zvyšovali na 2:0. Nejprve se Filip obtočil s míčem u lajny na pravé straně, vtrhl do vápna a maďarským nártem na vzdálenější tyč povzbudil mančaft-1:0! A ještě v rámci prvního střídání prošel Filip opět po stejné straně, místo střely předložil Morisovi, jenž nemívá v podobných situacích problém-2:0! Blasters byli v tu chvíli na ručník, my naopak dokázali to, o čem jsme předchozí týdny snili, ale bohužel jsme další šance neproměnili a naopak nechali soupeře hloupými a fatálními chybami vrátit se do zápasu. Nemá smysl pitvat se v oněch chybách detailně, jen dodám, že kdyby se výkon Davida Friče bodoval na stupnici od jedné do desítky, tak jednička ještě plně nevystihuje to, co tam předvedl. Poločas tak byl 2:2 a po dalších hloupých gólech ve druhé půli 2:4. Ještě jsme se vrátili do zápasu, když Moris doklepl Filipovu ránu do tyče, ale při následné power play jsme už jen dovolili soupeři dát výsledku vyšší podobu. Dalším významným faktorem jsou starty zraněných hráčů, Forrest, Evžen i Kubas nastoupili se sebezapřením, za což si zasluhují hold. Na druhou stranu si můžeme říkat, jak by se zápas vyvíjel, kdyby tito borci šli do zápasu zcela zdraví... Bohužel, na kdyby se nehraje, a tak máme devátou prohru v řadě. Na druhou stranu, stále nejsme v tabulce na sestup a příští víkend odkládáme, takže dáváme svým oporám čas na zotavení. Black Stars Hradec olé!
Black Stars-Blasters 3:7 (2:2)
Branky: Morávek 2, F.Hladík
Žluté karty: ---
Sestava: Izák - Frič, Foral, Tyl, J.Hladík - F.Hladík, Morávek, Vachata, Hovorka