Black Stars-U Dvora 4:6 (22.9.2012)

V dnešním zápase jsme prohráli divokým skóre 4:6, a to hlavně vinou slabé první půle.
Do utkání jsme vstoupili bez bojovného ducha, s takovýmto bezkrevným výkonem bychom nevyzráli ani na Slavii Praha... Postupně se do naší branky sypaly góly způsobené malým důrazem a chybami při obsazování hráčů, asi nikdo nemůže říct, že by měl čisté svědomí, co se defenzivní práce týče. Ono ani v útoku to nebylo o moc lepší, pár zbloudilých střel z dálky dokázal brankář v klidu pokrýt. Poločasový výsledek 0:4 vypadal více než hrozivě, do druhého dějství jsme vstoupili mnohem lépe, když se Filip dostal k míči na hranici vápna, naznačil střelu a poté vymetl horní růžek soupeřovy svatyně-1:4! Soupeř nás však rychle zase zchladil, když se prosadil po našem nedůrazu ve vápně a neschopnosti odkopnout balon-1:5. Zbraně jsme však nesložili a po Filipově přihrávce se prosadil Buchy-2:5! Tomáš se vrátil po neúspěšných testech z anglického Arsenalu, Arsenu Wengerovi se sice jeho výkony zamlouvaly, ale nebyl spokojen s Tomášovým přístupem, použil v souvislosti s jeho jménem slovíčko „jackass“, jehož přesný význam bohužel neznáme... Stala se věc dosud nevídaná, soupeři docházely síly, zatímco my jsme ještě mohli! U Dvora se snažily podržet míč s vysunutým brankářem, ale ukvapeně vypálili, míč se odrazil ke Kubasovi, který jej potáhl za půlku a elegantně obstřelil marně se vracejícího gólmana-3:5! Za tohoto stavu ovšem přišla zbytečná ztráta míče a sólový únik soupeře, zakončený nechytatelnou dělovkou-3:6. Pánové, tenhle týpek nám dal všech šest fíků... Do hry nás vrátil opět Buchy, který si po Filipově přihrávce ještě povodil brankáře a zasunul-4:6! Do konce však zbývalo žalostně málo času, ke dvěma nadějným střelám se ještě dostal Kubas, ale první zastavil gólman a druhou na čáře stojící obránce. Kdyby se hrálo ještě pár minut, kdo ví, jak by to celé dopadlo, nicméně faktem zůstává, že jsme si prohru zavinili otřesným výkonem v první půli...
Black Stars-U Dvora 4:6 (0:4)
Branky: Buchal 2, F.Hladík, J.Hladík