Black Stars-Royal Awg 2:2 (23.9.2012)

Ve vyrovnaném klání oba celky sahaly po vítězství, konečná remíza by se dala hodnotit jako spravedlivá...
Vstup do zápasu byl stejně jako včera katastrofální, Buchy se nechal obejít u lajny, útočník si potáhl míč do středu a pod padajícím Martinem jej poslal do sítě-0:1. Sešli jsme se na dnešní utkání v hojném počtu a tlačili jsme se do útoku. Gól visel ve vzduchu, početně hůře vybavenému soupeři docházel dech, ale koncovka byla dnes z naší strany špatná. V největší šanci se ocitl po Filipově přihrávce Paci, ale z bezprostřední blízkosti napálil jen tyčku. Sám na brankáře se hnal Kubas, ale ztroskotal právě na strážci svatyně. Další tyčku trefil Marťas, následná dorážka již mířila mimo. Brankář Royalu nebyl nijak zázračný, ale pokud jsme zamířili mezi tři tyče, bylo to snad vždy do míst, kde právě stál. Střeleckou smůlu protrhl až ve druhém poločase Filip, a sice velmi elegantně, když Buchyho přímý kop poslal do branky povedenou patičkou-1:1! Zdálo se, že od této chvíle již bude zápas v naší režii, jenže ouha, do kolen nás poslala povedená dalekonosná rána-1:2. Utkání se řádně vyhecovalo, ostřejších střetů přibývalo a s nimi i počet žlutých karet. Nejlepší odpovědí byl však Paciho gól. Brankář očekával přihrávku na Buchyho, a tak padl na zem ještě dřív, než se balon vůbec k Pacimu dostal, ten již jen trefil odkrytou branku-2:2! Utkání mělo velký náboj a obě strany chtěly vyhrát, olej do ohně přilil rozhodčí, když Paci obešel brankáře a ve chvíli, kdy se chystal střílet do prázdné, jej právě gólman podrazil bez jakéhokoliv úmyslu hrát balon. Rezultovala z toho zcela nepochopitelně pouze žlutá karta, a jelikož se zákrok udál mimo vápno, jen přímý kop. Závěrečných pět minut se hrálo nahoru dolů, zachránila nás tyčka a fantastickým zákrokem Martin Tyl. Na druhé straně jsme zazdili přečíslení tři na jednoho, a tak zápas skončil nerozhodně 2:2...
Black Stars-Royal Awg 2:2 (0:1)
Branky: F.Hladík, Pácalt
Žluté karty: Čapek, Frič
Sestava: Tyl - Pácalt, J.Hladík, Frič - F.Hladík, Buchal, Janhuba, Čapek