Black Stars-TMF Lvi 3:9 (5:0 k.) (9.9.2012)

Po vyrovnaném prvním poločase, v němž jsme se hned třikrát (!) ujali vedení, přišel zkrat ve druhém dějství, kdy jsme se nedokázali vyrovnat s hrou soupeře a vysoko prohráli.
Naše řady rozšířil Petr Čapek, který na druhý pokus již dorazil. Start to byl vskutku famózní, když si Petr tělem odstavil protihráče a de facto prvním pořádným dotekem míče rozvlnil přízemní křížnou střelou síť-1:0! Záhy však Kubas pokazil rozehrávku a tvrdá rána skončila za Morisovými zády-1:1. Do vedení nás vrátil Filip po pohledné individuální akci, kdy si pohrál s obráncem a obstřelil brankáře-2:1! Lvi neztráceli krok, útočník si hodil míč do středu na levačku a nechytatelnou bombou do šibenice srovnal stav na 2:2. Poté jsme předvedli naši asi nejhezčí akci zápasu, bohužel v celém utkání úplně poslední. Kubas vybojoval balon, z hloubi vlastního pole prošel přes dva bránící hráče a našel před odkrytou brankou Filipa, který se zblízka již nemýlil-3:2! Lvi začali hrát power-play, a to byl začátek našeho konce. Snad ani jednou jsme nedokázali zachytit rozehrávku a kdykoli jsme se k míči dostali, vlastní zbrklostí jsme se o něj zase rychle připravili. Ještě do poločasu náš soupeř otočil na 3:4 a ve druhém poločase se sesypalo vše, bohužel včetně naší psychiky. Je pravda, že šance ještě přicházely, ale naše koncovka byla prachmizerná, což se ovšem stát může, dokonce se to stává, nejsme žádní Maradonové, ale hlavně se nesmíme jebat, naopak si uvědomit, že to hrajeme ve volném čase a pro zábavu.
Celek TMF Lvi v průběhu podzimní části v Okresním přeboru skončil a výsledek zápasu byl dodatečně zkontumován.
Black Stars-TMF Lvi 3:9 (3:4) - 5:0 k.
Branky: F.Hladík 2, Čapek
Žlutá karta: Foral
Sestava: Morávek - Tyl, Foral, J.Hladík - Čapek, Janhuba, F.Hladík