Black Stars-Rapid 2:5 (30.10.2011)

Dnešní souboj s Rapidem v nás nezanechá mnoho příjemných vzpomínek. Nabité lavičky obou celků sice přinesly poměrně vysoké tempo, ale celý zápas byl zbytečně vyhecovaný, o ostrá slova a tvrdé zákroky bohužel nebyla nouze. A navíc jsme prohráli.
Na obou stranách byl v prvé půli příležitostí dostatek, ale branka padla jediná, když Filip prostrčil míč na Buchyho, a ten svou pověstnou dělovkou nedal brankáři nižádnou šanci-1:0! Ve dvou velešancích se ocitl Vachy, ale jeho střely na zadní mu od druhé tyčky přesouvající se gólman povyrážel. V samotném závěru prvního poločasu prošoupl Moris míč na Kubase, ale ten zblízka mířil z první více než mimo. Ani ve druhé půli jsme své šance neproměňovali, navíc jsme zbytečně inkasovali z brejku-1:1. Do vedení nás vrátil opět Buchy a opět po přihrávce od Filipa-2:1! Za tohoto stavu se Pepa srazil s brankářem Rapidu, pro něhož tato konfrontace znamenala předčasné opuštění trávníku. Rapid začal hrát v pěti v poli a výsledek se brzy dostavil, pár přihrávek a zcela nekrytý hráč na zadní srovnává na 2:2. Přitom soupeřovu power play mohl ztrestat Filip, ale jeho šudla přes celé hřiště skončila jen na tyčce. Výtečný výkon dnes podal mezi třemi tyčemi Tomáš, zmařil Rapidu několik velkých šancí a nebýt jeho, prohrávali jsme už dříve. O to více může mrzet laciná střela, která mu proklouzla mezi nohama-2:3. Takový je už holt fotbal, ten malý nevyjímaje. Naše závěrečná power play byla více než křečovitá a místo senzačního zvratu přinesla jen další dva góly v naší síti, které znamenaly konečné skóre 2:5 v náš neprospěch.
Black Stars-Rapid 2:5 (1:0)
Branky: Buchal 2
Žluté karty: Vachata, Podhajský
Sestava: Janča - J.Hladík, Tyl, Hovorka, Vachata - Buchal, F.Hladík, Morávek, Podhajský