Black Stars-TMF Lvi 1:4 (29.10.2011)

Dnešní porážku zavinilo více aspektů. Za prvé nedorazili bez omluvy hned tři (!) hráči - Vachy, Buchy a Tomáš Janča. Pana Vachatu jsme dokonce v 8 ráno vzbudili telefonem, to je k nepochopení. Za druhé tým Lvů posílili hráči z bývalých Plačic, jinak hrající i ve vyšších ligách (tento systém různých spoluprací, díky němuž jeden hráč hraje ve třech i více soutěžích je také při nejmenším diskutabilní). I přesto všechno jsme mohli zvítězit, ale spálili jsme až příliš velké množství příležitostí.
Oproti nedorazivším hráčům musíme naopak vyzvednout Forresta, který pomohl krátkými střídáními, přestože bere antibiotika. Zaplať pámbu srdcaři ještě nevymřeli! Pánové, zamyslete se nad tím, že Forrest musel hrát! Sérii neúspěšných pokusů odstartoval Moris střelou těsně mimo. Posléze tentýž hráč našel pod sebou nádherně Kubu, ale jeho střelu zblokoval nad bránící hráč. Další velkou šanci připravil Evžen pro Filipa, ten sice gólmana obstřelil, ale míč skončil ke vší smůle jen na tyči. Na druhé straně to Lvi zkoušeli hlavně zdálky, s čímž si Martin většinou dokázal poradit, v jednom případě jej zachránilo břevno. Poté však jednu prudkou střelu jen vyrazil a Evžen neuhlídal dorážejícího hráče-0:1. S nepříznivým stavem utkání se pokusil hnout bubeník Pepa, prošel přes dva hráče, ale jeho dělovku zastavila opět tyč. Vyrovnat se podařilo až minutu před koncem poločasu, a to krásným gólem. Forrest vyslal prudkou přihrávku do vápna, kde Moris zároveň efektivně i efektně patičkou poslal míč do branky-1:1! Hned na to mohl Moris zápas dokonce otočit, když se po Filipově příhře ocitl sám ve vápně, ale jeho střelu vytěsnil brankář na roh. Úvod druhého dějství byl v naší režii, šance střídala šanci a gól visel ve vzduchu. Nakonec opravdu přišel, bohužel však na druhé straně, když se Slávovi zamotal míč mezi nohama, přesto jej ještě následně bodlem propasíroval po zemi do branky, laciný gól-1:2. Lvi se tak i nadále mohli soustředit na dlouhé rozehrávky s gólmanem, poctivou defenzivu a brejky. Naše ataky však nebyly vynulovány, Forrest vydláždil nádhernou ulici pro Kubase, jehož píchnutí do míče vytěsnil gólman na poslední chvíli nohou. V podobné situaci se ocitl i Pepa, ale i jeho pokus skončil na brankáři. K nádherné ráně se odhodlal kanonýr Evžen, bohužel však prosvištěla jen těsně na břevnem. V závěru se do dvou příležitostí dostal Moris, ale první jeho střelu nadvakrát krotil gólman a druhá skončila opět na tyči. To už jsme hráli s vysunutým Martinem, což soupeř v poslední minutě hned dvakrát potrestal a dokráčel si pro tři body za výhru v poměru 4:1.
Black Stars-TMF Lvi 1:4 (1:1)
Branka: Morávek