Black Stars-Foma/Plačice 4:2 (23.10.2011)

Foma/Plačice. De facto starý tým v novém kabátku, dříve známý jako Lavina, loni sestoupivší jako Foma a letos opět naši soutěž hrající díky fúzi s týmem Plačic, z něhož však nehraje v nově pojmenovaném souboru nikdo. Foma se zatím trápí na posledním místě, my však tradičně s takovými soupeři máme problémy a nejinak tomu bylo i dnes.
Zkusme hned na úvod postihnout obraz celého klání. Foma bez střídání vyčkává na vlastní polovině, sem tam podnikne výpad, většinou dlouhým balonem přes půl a více hřiště. My obléháme, při přečíslení si trestuhodně nenahráváme, ale pálíme jako zběsilí, leč většinou do brankáře, který pořádně nechytá, jen vyráží, většinou však smolně mimo dosah našich dobíhajících hráčů, pokud ovšem vůbec někdo dobíhá. Vypisovat všechny šance nemá snad ani cenu, ruku na srdce, příležitost zasunout měl každý z nás. O nápaditější příhru se pokusil až Forrest, ale Kubas nedokázal na hranici vápna míč zkrotit. O chvilku později se Forrest odhodlal k ráně zdálky, kterou gólman neudržel a dotírající Filip levačkou vsítil roztomilý Horst Siegl gól-1:0! Další možnosti zůstaly nevyužity a přišel krutý trest, když vysunutý brankář Fomy poslal své bodlo k údivu všech přímo k naší tyčce-1:1. Do vedení nás vrátil Lukáš, když po přihrávce od Kuby obešel obránce směrem od branky a následně poslal přesnou přízemní ránu k bližší tyči-2:1! Snažili jsme se odskočit o dvě branky a definitivně tak určit ráz utkání, což se podařilo po několika minutách druhé půle. Buchy rozehrál rohový kop prudce na přední tyčku, kde nabíhající Kubas nemusel nic dělat, neboť si míč srazil do branky obránce elegantním obloučkem-3:1! Byť jsme v to doufali, ráz utkání jsme neurčili. Ihned z rozehry totiž prošel útočník po lajně, odkud lacinou střelou na zadní snížil-3:2. Tentýž hráč navíc po zaváhání Lukáše napálil z voleje ještě tyčku. Šancemi se to nicméně hemžilo spíše na straně druhé, v největší se po přihrávce od svého bratra ocitl Filip, ale polovysoký centr se od jeho nohou odrazil jen do tyče. Sedm minut před koncem ze sestavy vypadl Kubas, vyřadila ho prudká rána míčem do ksichtu, po níž začal menstruovat z nosu. Bratři Nedvědi, velcí to fanoušci Black Stars, jej navštívili ihned po zápase, aby jej ujistili, že jim fakt nevadí, že nos jak bambulku má. Ani oni nejsou žádnej ideál... Závěrečný tlak Fomy vyvrcholil brejkem, jejž zakončil Paci prostřelením gólmana, čímž stanovil konečný účet klání na 4:2! Jak sám autor trefy trefně poznamenal, byl to důležitej gól.
Black Stars-Foma/Plačice 4:2 (2:1)
Branky: F.Hladík, Vachata, Buchal, Pácalt
Žlutá karta: ---
Sestava: Tyl - J.Hladík, Foral, Vachata - Buchal, Morávek, F.Hladík, Pácalt

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]