Black Stars-FC Colt 04 5:8 (5.11.2011)

V 15. kole jsme narazili na pro někoho možná překvapivě ve vyšších patrech se pohybující Colt. Srážka to věru příliš příjemná nebyla, hned v úvodu vzniklé manko jsme po celý zápas doháněli stejně marně jako Achilles želvu.
Hned v první minutě nejlepší hráč soupeře napřáhl k ráně z uctivé vzdálenosti, která otřásla naší tyčí. Bohužel neotřásla hráči Black Stars, kteří dnes vzadu nechávali soupeře trestuhodně nehlídané, v důsledku čehož byl stav utkání v páté minutě již 0:3. Poté se přeci jen náš výkon o něco zvedl, nejenže do naší sítě přestaly padat branky, ale přišly i šance a gól. Po Morisem rozehraném přímém kopu brankář míč vyrazil jen k Martinovi, který jej pohotově dopravil na místo určení-1:3! Nejblíže ke kontaktnímu gólu měl Kubas, kterého krásnou uličkou vybídl Moris, ale Kuba zblízka nedokázal balon dostatečně zvednout, a tak jej gólman vyrazil na roh. Obranu soupeře svými drzými průniky notně zlobil agilní Vachy, výkon o to působivější, že Lukáše po celý zápas limitovalo zranění stehna z minulého kola. Místo zdramatizování zápasu nám však Colt opět kamsi odskočil dvěma slepenými góly z konce prvního a z úvodu druhého poločasu-1:5. Nicméně svou kůži jsme ještě neprodali tak lacino. Byl to opět Martin, který po pohledné kombinaci přesnou trefou pozvedl náš prapor-2:5! Chvíli na to posunul Moris míč patičkou na Kubase, který razantní střelou obstřelil brankáře-3:5! Za tohoto stavu opět visel ve vzduchu kontaktní gól, nejblíže k němu měl tentokrát Moris, jehož pumelice se od břevna odrazila jen na brankovou čáru. V honbě za góly jsme možná otevřeli zadní vrátka až příliš, ale co se dalo dělat? Colt trestal, a to rovnou třemi zásahy. Hrozivých 3:8 se v závěru podařilo alespoň opticky upravit. Nejprve se prosadil Lukáš, když obešel protihráče a přesnou ranou z dálky k tyči nedal gólmanovi šanci-4:8! V poslední minutě celkem zbytečně zajel brankář do zakončujícího Kubase a rezultoval z toho pokutový kop. Exekuce se ujal Moris a jeho rána mířila přesně pod břevno-5:8! Nebýt zpackaného úvodu, bůh ví, jak by se utkání vyvíjelo, ale na kdyby se nehraje, Colt vyhrál zaslouženě.
Black Stars-FC Colt 04 5:8 (1:4)
Branky: Tyl 2, J.Hladík, Vachata, Morávek