Black Stars-Bruggy 1:4 (8.10.2011)

Bruggy válí a jejich belgičtí jmenovci na ně mohou být právem hrdí. My jsme sice podali mnohem lepší a zodpovědnější výkon než dopoledne proti Blasters, ale tři body bral, dá se říci po právu, soupeř.
Za celý první poločas padla jediná branka, a to dost laciná. Nezměnila však obraz hry, my jsme hráli odzadu a Bruggy se snažily něco vymyslet. Hrozili jsme ale z brejků, do největší šance se hnal Buchy, ale nejlepší hráč soupeře ho zezadu podkopl, za což viděl milosrdně jen žlutou kartu. Zkraje druhého dějství blond útočník obešel Forresta a poslal tvrdou ránu k tyči-0:2. Nekale bránícího prasáka z poločasu prvého napodobil v tom druhém Kubas, když zatáhl za záchrannou brzdu a z unikajícího útočníka málem serval dres. Analogicky však věděl, že dostane pouze žlutou kartu. Když padl do naší sítě ještě třetí kousek, zdála se být celá situace již bezvýchodnou. Z turf Kubase ovšem vytryskly jako čiré praménky tři přihrávky do gólu. Nejprve poslal pas přes celé hřiště, ale Pepa pálil jen do brankáře. Následně se po pohledné kombinaci Pepa ocitl v největší šanci zápasu, ale před odkrytou brankou zamířil jen do tyče. A tak jsme se mohli zaradovat až po poslední Kubasově uličce na Filipa, který potupil gólmana houslemi-1:3! Dopolední match byl však v nohách cítit, místo zázračného obratu tak přišel ještě jeden gól do naší sítě, který stanovil konečné skóre na 1:4.
Black Stars-Bruggy 1:4 (0:1)
Branky: F.Hladík
Žlutá karta: J.Hladík
Sestava: Tyl - J.Hladík, Foral - Podhajský - Buchal, F.Hladík, Morávek