Black Stars-Snakes "B" 3:7 (24.10.2010)

Asi není soupeře, který by nám dlouhodobě herně tak neseděl, jako právě Snakes. Bohužel i dnes se to potvrdilo, tabulka může vypadat jakkoliv, ale po vzájemném zápase si "Hadi" připisují tři body.
Přitom zápas nezačal vůbec špatně, Filip zasekl balón na hranici vápna a nepříliš prudkou ani umístěnou střelou překonal gólmana-1:0. Ten kluk viditelně chytat neuměl a my to věděli prakticky od první minuty, přesto nám tento poznatek nepomohl k dobrému výsledku. Soupeře jsme nestíhali, navíc ten těžil ze širšího hřiště na Gočárovce, takže mohl proti nám naplno zužitkovat své přednosti. Přesto několik dobrých šancí, jsme měli, ale zejména kanonýr Buchy dnes neměl svůj den. Soupeři se naopak podařilo do poločasu otočit na 1:2, a to nás ještě výrazně podržel v brance Janča. O přestávce jsme se rozhodli, že to nevzdáme a vědomi si toho, že soupeř má velmi dobrý přechod do útoku, budeme vycházet ze zabezpečené obrany. Tento předpoklad jsme však nebyli schopni přenést do hry, a to se nám stalo osudným. Během hrůzné dvouminutovky jsme třikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Vzali jsme si time-out, který nás uchránil od ještě horšího přídělu, smířili jsme se totiž s prohrou a začali vycházet od zabezpečené obrany, jako by se hrálo od začátku. Konečné skóre se tak zastavilo na 3:7.
Black Stars-Snakes "B" 3:7 (1:3)
Branky: F.Hladík 2, Tyl