Black Stars-Senior 2:8 (9.10.2010)

Dnešní utkání se hráčům Black Stars hrubě nepovedlo, první prohra v sezóně se tak rovnou stala debaklem.
Senior disponoval velmi kvalitními, vesměs mladšími, útočníky, kteří vyvážili starší a pomalejší obránce. Ti však své nedostatky kompenzovali značným množstvím faulů, ty bohužel rozhodčí netrestal kartami, a tak se průběh klání leckdy zvrhával v hádky a nepěkné zákroky z obou stran. Paradoxně jsme lépe začali my, Buchy se sice nejprve zastřeloval jen do tyče, nicméně o něco později jeho křížná rána zaplula přesně do dolního růžku branky-1:0! Senior se k vyrovnání dostal se štěstím, když Kubas vypíchl míč útočníkovi, ten se dostal na vápno k trestuhodně nehlídanému soupeři, jenž z první pokořil Tomáše-1:1. Obrat v zápase se podařil ještě v první půli, když si šikovný útočník pohrál s Tylem a nekompromisně zakončil-1:2. Druhý poločas se komentuje velmi těžko, po individuálních chybách, přečísleních, brejcích a i náhodě (jak jinak nazvat vysoko letící prudký balón, který trefí soupeře do ksichtu a skončí v naší síti?) narostlo skóre na hrozivých 1:8. Poslední slovo si vzal Lukáš a pěknou střelou z přímého kopu alespoň opticky korigoval skóre na 2:8.
Black Stars-Senior 2:8 (1:2)
Branky: Buchal, Vachata
Žlutá karta: Morávek
Sestava: Janča - Říha, Tyl, J.Hladík, Malík - Morávek, Vachata, Buchal, F.Hladík