Black Stars-IFK Tagrid 1:1 (24.10.2009)

Jako vyprávění starého Jeřábka z Cimrmanovy hry Němý Bobeš působil místy duel mezi Black Stars a Infarktem Tagrid, tedy nuda, nuda, šeď, šeď.
Náš dnešní soupeř hrál celou dobu bez střídání, čehož jsme my s tříčlennou lavičkou hlavně v první půli nedokázali patřičně využít. Tagrid hrozil především prudkými a zároveň přesnými střelami z uctivých vzdáleností, naštěstí měl Tomáš Janča v brance svůj den a vše bravurně kryl. Z naší územní převahy přicházelo minimum šancí, přímý kop J.Hladíka tečoval na zadní Hovorka mimo, do největší šance se po chybě obránců řítil Vachata, ale místo gólu zvolil nepřesnou nahrávku na Evžena. Do druhé pětadvacetiminutovky jsme vlétli a brzy se dočkali vedení, když J.Hladík presoval brankáře a obránce, který pod tlakem rozehrál přesně na F.Hladíka, a ten již s notnou dávkou štěstí prostřelil gólmana-1:0! Místo dalšího napadání a doražení unaveného soka jsme však začali vyčkávat. I tak ale existovaly možnosti ke skórování, v nejtutovější pozici se ocitl opět Vachata, tentokrát po Filipově přihrávce volil místo střely nepřesnou příhru na Říhu. Tagrid vysunul gólmana a usadil se trvaleji na naší polovině, i když spíše sérií rohových kopů než konstruktivní rozehrávkou. Nicméně i tak se podařilo dvě minuty před koncem útočníkovi poslat míč přesně k zadní tyči-1:1. V závěru se ještě naskytla příležitost k rozhodnutí zápasu, když odražený míč posílal Filip hlavou do poloodkryté klece, ale brankář se dokázal vymrštit ze země a vytlačit jeho pokus na roh, a tak se oba celky rozešly smírně 1:1.
Black Stars-IFK Tagrid 1:1
Branka: F.Hladík