Black Stars-Snakes "B" 1:8 (10.10.2009)

Naprostá katastrofa se odehrála v pravé poledne na Severu. Hráčům Black Stars nevyšlo na rozdíl od soupeře prakticky nic, nepodařilo se jim navázat na bombový výkon a výsledek z minulého kola a tentokrát to byli oni, kdo odešli z kolbiště vysoko poraženi.
Úvod zápasu byl přitom vyrovnaný, ale poté prošla přihrávka z půlky přes J.Hladíka a Vachatou nehlídaný útočník přehodil Tyla pohledným obloučkem-0:1. Neuvěřitelnou efektivitu potvrdily Snakes i o chvilku později druhou úspěšnou trefou-0:2. Trestuhodně nehlídaný hráč prošel od lajny až k bráně, pozici ještě vylepšil naservírovaným balonkem kolegovi na zadní tyč-0:3. Posléze v osobním souboji trefil míč nešťastně Hovorka a protivník jej patičkou poslal obloučkem přesně pod břevno-0:4. Po nějakých deseti, patnácti minutách jsme tedy již vysoko prohrávali, Snakes daly ze čtyř střel čtyři góly. Když máte holt den, padne vám tam i patička přes hlavu, naopak druhý tým se většinou trápí a bohužel to platilo i dnes. Naši power play zakončil Martin Tyl střelou, kterou gólman vykryl a následně z výkopu zamířil přesně do odkryté svatyně-0:5. Dočkali jsme se až, když Vachatovu přihrávku zužitkoval Morávek, jenž na zadní propasíroval míč za brankářova záda-1:5! Bohužel nás tento gól nenakopl, i přes množství šancí hlavně ve druhé půli jsme již neskórovali, tento úkon patřil výhradně Hadům, kteří navyšovali účet. Naše smůla a soupeřovo štěstí se ukázaly v plné nahotě při posledním gólu, kdy jsme stáli ve vápně tři i s gólmanem a míč se odrazil k jedinému soupeři. Utkání skončilo výsledkem 1:8, vyzkoušeli jsme si alespoň hru s vytaženým brankářem, z které jsme však příliš nevytěžili. Možná by nebylo od věci se někdy sejít a (nejen!) tuto herní variantu si vyzkoušet.
Black Stars-Snakes "B" 1:8
Branky: Morávek