Black Stars-IFK Tagrid 1:6 (18.10.2008)

Po zřejmě nejbídnějším výkonu letošní sezóny jsme opět prohráli, potřetí za sebou s inkasovanou šestkou...
Na dnešní utkání dorazil nezodpovědně s desetiminutovým zpožděním brankář Janča, proto se v úvodu mezi tyče musel postavit Petr Morávek. Ten dlouho odolával nepříjemným dalekonosným pokusům Tagridu, ale než se Janča do brány dostal, byl stav již 0:2 v náš neprospěch. Soupeř i nadále střílel ze všech možných pozic, výsledkem byla rozezvučená tyč. I my jsme se konečně začali osmělovat, ale povětšinou se jednalo spíše o zoufalé pokusy bodlem z úctyhodných vzdáleností. Zřejmě v největší šanci se ocitl J.Hladík, kterého výborně rozehraným rohem našel Morávek, ale mladý obránce nedokázal hlavou usměrnit míč mezi tyče. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou, když špatně rozehrál na vlastní polovině Říha-0:3. Úvod druhé půle se nesl ve znamení smolných branek v naší síti. Sraženou přihrávku dokázal na zadní mezi dvěma obránci útočník dotlačit do sítě-0:4. Poté došlo ke ztrátě míče vepředu a přestože byl soupeř v obležení třech našich hráčů, tak jeho tečovaná střela zapadla za Jančova záda-0:5. Nám naopak scházelo v zakončení ono pověstné štěstíčko, prosadil se až Petr Morávek přízemní střelou o tyč po přihrávce od Pácalta-1:5! Poslední slovo měl však opět Tagrid, po špatném výhozu Janči měl útočník pozici již velmi ulehčenou-1:6. Na jednu stranu jsme dnes hráli velmi mizerně, ale Tagridu tam spadlo téměř vše...
Black Stars-IFK Tagrid 1:6
Branky: Morávek
Žlutá karta: J.Hladík
Sestava: Janča - Říha, Pácalt, J.Hladík - Morávek, F.Hladík, Vachata