Black Stars – Royal team 3:1 (7. 4. 2019)

Stejně jako včera ani dnes neodpovídá název soupeřova klubu kvalitě – Santos není plný míčových ekvilibristů a Royal team nekraluje. Navzdory extrémní početní převaze deset na pět to dnes nebyla jednoduchá záležitost. Tvořit do plných nám zkrátka nejde, zvlášť když jsme zbytečně zbrklí a kazíme i jednoduché přihrávky. Nicméně vítězství přece jen šlo na naši stranu a završili jsme tak krásný šestibodový víkend.
Oproti včerejšku dorazil ještě Bořek stavitel Looney, což zapříčinilo přesun Jendy z obrany do útoku. Na tento fakt jaksi pozapomněl Kuba a v průběhu první půle neváhal vběhnout na plac namísto střídajícího Jendy. Hráli jsme tak v pěti v poli, což jsme sice záhy napravili, ale Martin Tyl v pozici sudího nezná bratra a Kubovu nerozvážnost nemilosrdně ztrestal žlutým kartonkem. O našich zadrbaných přečísleních a neproměněných šancích nemá cenu se sáhodlouze rozepisovat, ovšem rozhodně by neměl zapadnout výkon Izyho, který tutovky soupeře z brejků bravurně lapal a stal se tak jasným mužem zápasu. Do hubeného poločasového vedení jsme se dostali poté, co Filip našel ve vápně volného Karlose, který uklízel do poloodkryté svatyně – 1:0! Náskok nám nevydržel dlouho, protože hned zkraje druhé pětadvacetiminutovky protivník trestal přímý kop dělovkou o tyč – 1:1. Vzápětí navrch postupovali tři (!) hráči sami na Izyho, ale ten už svou branku definitivně uzamkl a famózním zákrokem vytáhl střelu na roh. Soupeři pomalu, ale jistě docházely síly, navíc často vysouval brankáře do mezihry. To mohl trestat už Jenda, ale na odkryté kleci si vylámal zuby. To Moris zachoval chladnou hlavu, podržel balon, posunul jej Davidovi a jeho střelu mířící do prázdné ještě pomohl Karel, který hbitě přispěchal s báchorkou, že si myslel, že to šlo vedle – 2:1! V závěru jsme zkušeně drželi míč na turfách a v poslední minutě se ještě tváří v tvář brankáři ocitl Moris, který jako obyčejně v takových chvílích neváhal a neomylně zasunul – 3:1!
Black Stars – Royal team 3:1 (1:0)
Branky: K. Mareček 2, Morávek
Žluté karty: –––
Sestava: Izák – J. Hladík, Luňák, Kechner, Kozelek – Jan Mačí, K. Mareček, F. Hladík, Morávek, Novotný

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]