Reportáže
Black Stars – Inter 0:12 (11. 5. 2019)

V nově zrekonstruované Gočár aréně nás přivítalo krásné počasí a tyto ideální fotbalové podmínky strhly Černé hvězdy k bezhlavému útočení. Když se k tomu přidalo, že Martin neměl v bráně svůj den a soupeř i přes pomajálesový stav svou fotbalovost nezapřel, tak po našich 3 bezhlavých akcích jsme snad už ve 2. minutě prohrávali 0:3. Poté dostal šanci zkorigovat výsledek Karel, který však s nabídnutou penaltou naložil prachbídně. Po první půli na světelné tabuli svítilo skóre 0:8 a za zmínku stojí snad jen konflikt Morise se soupeřem. Místní správce již měl boxerské rukavice vytažené, ale nakonec se naštěstí oba těžkotonážní kohouty podařilo uklidnit. V druhé půli se mezi tři tyče postavil Moris a předvedl řadu kvalitních zákroků. Díky jeho příspěvku a posunu Radka na libero se hra zklidnila. Pár šancí jsme si vypracovali, ale žádnou z nich neproměnili. Soupeř čtyři ze svých šancí proměnil a na konci bylo hrozivé skóre 0:12. Jediným pozitivem bylo, že se nikdo nezranil. Černým hvězdám nezbývá nic jiného než na tuto fotbalovou tragédii co nejdříve zapomenout.
Black Stars – Inter 0:12 (0:8)