Reportáže
Black Stars – Repro „B“ 2:2 (22. 4. 2018)

Oproti včerejšku jsme si dopřáli luxus jednoho na střídání, a byť za parného počasí na Gočárovce docházely síly, zvládly jsme v závěru vybojovat bod.
Taktika byla jasná – udělat si komfortní náskok a ten pak pohodlně bránit. Tento koncept málem vyšel dokonale, jenže jsme v úvodu neproměnili ani jednu ze čtyř velkých šancí, a tak Repro trestalo, když jsme neuhlídali náběh obránce na zadní po rozehraném autu–0:1. Druhou trefu soupeř přidal po individuálním průniku středem pole–0:2. Obraz hry tak naplňoval naše představy, ovšem zrcadlově obráceně – náskok si bedlivě střežil soupeř a vyrážel do brejků. V závěru první půle se jeden z protivníků prezentoval naprosto zbytečným zákrokem zezadu na Ivoše, který poraněný kotník odjel léčit do srbských lázní (viz foto pod reportáží). Protihráč navíc trpěl absencí zdravého rozumu a soudnosti a vůbec nechápal, co udělal špatně. Svůj výkon korunoval ve druhé půli třemi tvrdými fauly na Pepu a nadáním rozhodčímu do čuráků... Ve druhé půli jsme pomalu utahovali šrouby a dostávali Repro pod tlak i díky Martinovi, který se vytahoval z branky a zapojoval do kombinace. Kontaktní gól jsme dali poté, co jsme rychle rozehráli po faulu na půlce a Jenda našel na zadní Morise, který z úhlu rozvlnil síť–1:2! Góly nato visely ve vzduchu na obou stranách, ale nakonec už padl jen jediný do té správné branky. Moris téměř z nulového úhlu geniálně přihrál o brankáře Pepovi a ten vylepšil svou víkendovou statistiku na osm gólů–2:2! Za víkend jsme vydolovali navzdory slabší účasti čtyři body, takže rozhodně bylo co slavit (viz foto pod reportáží).
Black Stars – Repro „B“ 2:2 (0:2)
Branky: Morávek, Josef Mačí