Black Stars – Royal team 4:6 (13. 5. 2017)

V utkání proti královskému týmu jsme v pěti ukázali královský charakter a srdnatě bojovali, ale nakonec bez bodového úspěchu.
Sestava byla tenoučká jako papír, a navíc z ní ráno vypadl dovádějící Buchy. Bratři Hladíci a Marťas cestovali z Prahy a zuřivě žhavili dráty, aby sehnali pátého do hry. Nakonec se podařil úspěšný lov ve vlastních vodách a dorazil nemocný Looney, bez něhož nevím, co bychom tuto sezonu dělali... Několik minut se ale paradoxně čekalo na soupeře, jemuž dorazili tři hráči s výrazným zpožděním. První velkou šanci si vytvořil Janhubič, který dokonce obešel brankáře, ale jeho projektil dum-dum zastavil na čáře vracející se obránce. O první trefu se tak postaral až Tom Looney ranou z úhlu na bližší tyč–1:0! Soupeři se sice podařilo vyrovnat, ale ještě do přestávky strhl vedení na naši stranu Marťas, který po přihrávce od Filipa s přehledem uklidil míč za gólmanova záda–2:1! Ve druhém dějství docházely síly a Royal team skóre nejen otočil, ale dokonce i navýšil. Zkusili jsme sehrát power play, balon jsme sice drželi, ale loženek si vypracovali jen poskrovnu. Výsledek postupně nabobtnal na hrozivých 2:6, ale vytáhli se ještě senzační bratři Hladíci. Kubas si narazil s Filipem, nebojácně vtrhl na soupeřovu polovinu a nekompromisní bombou na chlup vymetl šibenici–3:6! Tato trefa aspiruje na gól sezony a sám pískající Jarda uvedl, že by měla platit minimálně za tři branky. V závěru ještě Filip obešel obránce v rohu hřiště a přízemní střelou podél brankáře upravil výsledek na konečných 4:6.
Black Stars – Royal team 4:6 (2:1)
Branky: Luňák, Janhuba, J. Hladík, F. Hladík