Black Stars – Gank 6:6 (8. 4. 2017)

O sobotní deváté hodině ranní se strhla v Plotištích zajímavá přestřelka. Diváci viděli celkem 12 branek, oba týmy si odnesly bod.
Na hřišti se sešla jen pětice věrných, přičemž senzační bratři Hladíci vyráželi k utkání brzy ráno z Prahy a Moris svá bolavá záda obalamutil pomocí prášků a několikahodinové tantrické masáže a postavil se mezi tři tyče. První poločas nám vyšel i v omezeném počtu skvěle. Nejprve Jenda obelstil beka zasekávačkou a zblízka propálil brankáře–1:0! Poté Kubas zapresoval vytaženého nepřesvědčivého gólmana, jenž ve zmatku rozehrál jen na Filipa, který se z vlastní půlky nemýlil–2:0! Filda si navíc o chvíli později navedl balon od lajny do středu, a jelikož si ho nikdo z protihráčů nevšímal, uklidil míč svým pověstným maďarským nártem přesně k tyčce–3:0! Gank bohužel pro nás v tuto chvíli pochopil, že tudy cesta nevede, do branky přesunul výrazně zdatnějšího fotbalistu a začal praktikovat nebezpečnější power play. Skóre se tak načas znehybnilo, avšak soupeř se nakonec ve druhé půli prosadil, paradoxně z brejku po námi špatně rozehraném rohu–3:1. Další dvě trefy si připravil přesnými rozehrávkami a rázem to bylo 3:3. S nastalou situací se ovšem nesmířil Jenda a prakticky ihned nás po individuální akci vrátil do vedení–4:3! Sil nám ovšem ubývalo, Moris v brance místy doslova čaroval, ale jeden gól padl po přihrávce do prázdné a druhý si smolně srazil do vlastní sítě Looney–4:5. Záhy jsme však obsadili všechny hráče soupeře, když rozehrával aut u své brány. Obránce poslal míč trestuhodně na nohu Jendovi, Kubas s Filipem mu zkušeně tělem odstavovali případné překážky a Mačus suverénně skóroval ranou po zemi k tyči–5:5! Tři minuty před koncem jsme si vzali oddechový čas a s pomocí trenérské tabule a pouhé fixy ukuli geniální plán, který do puntíku vyšel. Looney rozehrál aut z půlky nákopem na Jendu. Ten míč podržel u lajny a přihrál jej na druhé křídlo. Filip pustil balon mezi nohama na zcela volného Kubase, který prudce poslal míč na zadní, kde skóroval do prázdné dnes již počtvrté (!) Jenda–6:5 a Zlatá helma za nejhezčí akci k tomu! Věřili jsme, že vítězství již urveme, ale útočník se s notnou dávkou štěstí otočil kolem Looneyho a prošmrdlal míč za Morise–6:6. V samotném závěru navíc prosvištěla rána Ganku těsně mimo. Vzhledem k absenci sítě v této části branky se protihráči dožadovali gólu, ale brankový sudí světlo nerozsvítil (mimo jiné i proto, že na zápase nebyl přítomen). Jelikož se v kopané, ani té malé, na tiebreak nehraje, skončilo utkání 6:6.
Black Stars – Gank 6:6 (3:0)
Branky: Jan Mačí 4, F. Hladík 2