Black Stars – Frantic / Noční jezdci 3:4 (14. 5. 2017)

Po slibném jarním začátku máme velké trable s docházkou a rozdáváme body na potkání. Dnes smolně a velmi slabému celku.
Buchy napravil své včerejší zaváhání a rozšířil naši dnešní sestavu. Navíc otevřel skóre, když zůstal trestuhodně nehlídán při Filipově rohu a levačkou rozvlnil síť–1:0! Zmatený rozhodčí mu málem o chvilku později přiznal i druhou trefu, ale balon jasně prošel mezi tři tyče bokem. Po pěkné narážečce s Filipem se ocitl tváří v tvář brankáři Kubas, ale mířil mimo. Frantic skóre otočil, když do naší branky spadl po tečích nejprve nastřelený aut a poté přímý kop–1:2. K dovršení všeho ještě jediný šikovný útočník soupeře obešel Martina a zavěsil–1:3. Naše sólové nájezdy vyšly vniveč, zavalitý gólman dostatečně zmenšoval střelecký úhel, takže jsme pálili do něj nebo mimo. Po faulu na Filipa jsme v poslední minutě prvé půle kopali pokutový kop. Míč si postavil Kubas, ale nechal se nachytat postavením brankáře jako žáček a poslal mu balon k tyči, ke které to čekal. Do druhé pětadvacetiminutovky jsme vstoupili jako draci. Buchy rozehrál prudký aut na zadní tyč, kde uklízel do prázdné Filip–2:3! Po krásné kombinaci neméně pěknou patičkou poslal míč do branky Martin a rázem bylo srovnáno–3:3! Věřili jsme, že utkání zlomíme. Šancí jsme měli více než soupeř, zamrzel zejména sólový nájezd Looneyho či Buchyho pumelice, kterou brankář senzačně vytáhl jednou rukou. Roli jistě sehrála i únava ze včerejšího klání, které jsme absolvovali jen v pěti lidech, a přiznejme si, že ani šest není bůhvíjaký počet. Užuž se zdálo, že utkání dospěje k remíze, jenže v poslední minutě tečovaný centr zblízka nadvakrát dopravil útočník do branky–3:4. Kolik takových závarů bylo na druhé straně! Žehrat ovšem můžeme zejména na vlastní koncovku, která nás nakonec stála proti slabému soupeři všechny body.
Black Stars – Frantic / Noční jezdci 3:4 (1:3)
Branky: Buchal, F. Hladík, Tyl