Black Stars – Senior 2:9 (22. 5. 2016)

Již v devět ráno panovalo úmorné vedro a s jedním na střídání proti běhavému soupeři, který točil dvě čtyřky, šlo jen těžko něco dělat...
Navíc vzala záhy za své naše defenzivní taktika, když soupeř nepříliš sportovně nevzal na vědomí, že si Moris ještě upravuje výstroj, a dovezl nám míč až do kuchyně–0:1. Senior (oproti minulosti výrazně omlazený, takže by snesl změnu názvu na Junior) využíval častého přebíhání hráčů a zabíhání obránců, což nám činilo značné potíže, ale také přinášelo snadné góly v naší síti. Poločasový výsledek zněl 0:4. Náš uvadající prapor neúnavně po celý zápas pozvedával Jenda, který na hřišti fotbalově vyčníval. Za celý zápas se snad desetkrát prokličkoval do sólových nájezdů či nadějných střeleckých pozic, ale kromě ceny za nejlepšího hráče zápasu Black Stars si odnesl i nálepku smolaře dne, protože proti výtečně chytajícímu brankáři neproměnil ani jednu příležitost. Je nám jasné, že si Jenda šetří střelecký prach na červnový závěr soutěže. Ve druhém dějství nám soupeř přidal ještě pět branek, všechny z bezprostřední blízkosti po pohledných kombinacích, ale i šťastných odrazech. Přesto jsme neodešli z kolbiště s nulou v kolonce vstřelených branek, neboť na hřišti se pohybovali senzační bratři Hladíci, kteří vždy nějakou tu kulišárnu vymyslí. Tentokrát si je rozdělili v poměru jedna ku jedné. Nejprve Filip využil asistence Tomáše a z vlastního vápna vskutku povedeným nákopem potrestal vyběhnutého gólmana! Gól na 1:6 nás na chvilinku vrátil do zápasu. Poté Kubas na půlce hřiště obešel atakujícího protivníka, potáhl balon a předal jej Martinu Tylovi, který mu jej vrátil do běhu před branku, a Kubas zblízka zaznamenal svůj poslední gól za svobodna! Rovněž jeho branka na 2:8 dvě minuty před koncem nás na chviličku vrátila do zápasu, který jsme ovšem nakonec prohráli vysoko 2:9.
Black Stars – Senior 2:9 (0:4)
Branky: F. Hladík, J. Hladík
Žluté karty: –––
Sestava: Janča – J. Hladík, Tyl, Jan Mačí, F. Hladík, Morávek

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]