Black Stars-Senior 4:2 (4. 4. 2015)

Sešívaní se sešli k prvnímu jarnímu zápasu sezony s hlavou vztyčenou, a to i navzdory faktu, že nedorazil nejlepší "bodlař" soutěže Filip a jeho nástupník Kubas. I bez zkušeného dua sešívání disponovali silnou soupiskou, a to zejména s přihlédnutím k faktu, že se do ní zapojil navrátilec z hostování na ostrovech Marťas.
Zápas začal probíhat za krásného počasí v příjemných 9:00, ve vysokém tempu na obou stranách, po prvních pár minutách však bylo zřejmé, že sešívaní mají více ze hry. Zejména agilní forčekink a spolupráce tria útočníků dělala zadákům soupeře problémy. Snaha celého týmu byla následně korunována prvním gólem Pepy, který byl po celý zápas nejlepším hráčem na hřišti-1:0! Velká snaha, zejména slovní, byla vidět i na týmovém "enfant terrible" Vachym, který častoval svými kličkami obranu soupeře, doplňovanými slovními výpady: "Vždyť mě drží!!!" Poctivý a solidní výkon odváděl také Izy v bráně, který v prvním poločase zneškodnil všechny pokusy soupeře. A z tohoto důvodu se odcházelo na přestávku za stavu 1:0. Po krátkém oddechnutí nastala zápasová vřava opětovně. Po pár minutách začali tlačit na pilu zejména žlutí, ale jejich akcičky narážely na pevnou obranu sešívaných. Následně skóroval opětovně Pepa-2:0! Jenže po přečíslení ve středu hřiště vsítili hezkou branku žlutí-2:1. Leč sešívání hlavy nesklonili, neb přišla branka neúnavného dříče Marťase. Po pěkném zatáhnutí po straně a následné střele Pepy dorazil do branky loptu Martin, tento jeho gól je důkazem faktu, že si zatím gólem prostě musíš jít-3:1! Poté zvyšoval opět Pepa, který nádherným obloučkem přeloboval brankáře, odrazil si merunu od břevna a doklepl do branky-4:1! Za tohoto stavu začali mít více ze hry žlutí, a zůstalo to tak až do konce zápasu. Nicméně solidní výkony v obraně Martina Tyla a Vítka, podporované aktivní hrou Pavla vepředu, dokázaly držet na uzdě žluté, kteří už jen korigovali na konečných 4:2.
Black Stars-Senior 4:2 (1:0)
Branky: Josef Mačí 3, Janhuba