Black Stars-Pivrnci 11:1 (14. 6. 2014)

V dohrávaném utkání jsme splnili povinnost, získali tři body a vykročili k záchraně. Soupeř v prvním poločase vzdoroval, ale ve druhé půli odpadl a my si mohli vylepšit skóre. Zápasem vás provede ženský pohled Filipovy ženy Zuzky, která čerpala z našich poznámek. Poznali byste, že na utkání nebyla?
Gólový pytel roztrhl hned v první minutě Filip, když svou dobře mířenou ránou po výborné přihrávce od Evžena prostřelil brankaře, a rozhodčí si mohl poznamenat 1:0! Zvyšovat na 2:0 mohl vzápětí Kubas, ale jeho dělovka jen zazvonila o tyč. Při střelecké chuti však zůstal Filip a po dlouhém balonu od Víti z autu poslal do soupeřovy branky další pozdrav-2:0! Toto skóre zůstalo do poločasu už neměnné, i když soupeř si vydechnout rozhodně nemohl. Další tyč trefil přes celé hřiště i Martin Tyl a brankář Pivrnců se v bráně klepal při akci Morise a Kubase, nahrávka před prázdnou bránu od Morise však nepřišla. Každý jiný toužící po záchraně by po tomto výsledku už v poločase sáhl všemi deseti, zavřel to a do konce utkání by už jen bránil. Ale Black Stars ne! Chtěli víc. Fotbal je přece o gólech. A tak se to ve druhém poločase strhlo. Na 3:0 dával Kubas po Filipově rohu nakrátko, byla to důmyslná kombinace, kterou kluci trénují už léta, a nyní se na ně usmálo štěstí. Filip nechyběl ani u dalšího gólu a vystřelil si hattrick. Tentokrát si bratři prohodili role a nahrál Kuba podél brankové čáry-4:0! Výborně přečetl hru Moris, když vystihl rozehru soupeře, obral brankáře o balon a docílit gólu byla pro něj už jen chuťovka-5:0! Soupeři ale nedopřáli Izymu čisté konto. Po průniku obranou se dostali k zakončení a nechytatelnou ránou snížili na 5:1. Vzápětí však přišla odpověď od čerstvého ženáče Mačuse, kterému po rozehrávce přihrál jiný spokojený ženáč (kdo jiný než Filip). Mačus si pohrál se dvěma zadáky a pohledný individuální průnik zakončil přesnou ranou k tyči-6:1! Možná si říkáte, že by Filip měl k míči pustit i někoho dalšího, ale dnes byl opravdu ve formě. Kubas mu kopl míč přesně na nohu a Filip mohl slavit Fílahattrick-7:1! A to by od něj stačilo. Vsítit chtěl i Evžen, bohužel se ale střele připletlo do cesty břevno, od něhož se neposedný balon odrazil hned dvakrát. Evžen si tak ještě musel počkat. Mezitím využil přihrávky od Víti Kubas, soupeřův brankář se zrovna někde toulal a Kubas mohl zakončit do prázdné bez větších potíží-8:1! V tuto chvíli už bylo téměř jasné, že svůj náskok Black Stars nepustí, přesto rozjeli další akci. Evžen nakopl míč levačkou pod břevno, a podle svých slov tak rozhodl zápas ve prospěch černobílých-9:1! Děkujeme, Evžene. O poslední dva fíky se pak postaral Víťa, na 10:1 zvyšoval křižnou ranou z úhlu a na 11:1 po Kubasově přihrávce do prázdné brány. Kluci se svého úkolu zhostili opravdu zodpovědně, fotbalové srdce nejednoho fanouška zaplesalo, budeme i nadále doufat, že záchranu už Black Stars ze svých kopaček nepustí.
Black Stars-Pivrnci 11:1 (2:0)
Branky: F.Hladík 4, J.Hladík 2, Kozelek 2, Morávek, Mačí, Hovorka