Black Stars-FC Blešno 3:7 (13.4.2014)

V dalším kole jsme nedokázali příliš vzdorovat ambicióznímu venkovskému celku, který především díky bravurní koncovce rozhodl o své výhře již po pár minutách.
Na zápas přicestovali autem na otočku z Prahy i senzační bratři Hladíci, přičemž Kubas původně neměl hrát vůbec, ale řekl si, že je ten jeho život ňák málo punkovej, tak málo punkovej, a rozhodl se s tím něco dělat, a tak dorazil po non stop akci v Hořovicích přímo na zelený pažit. Jak kontrastně oproti tomu působí Čáp, který nedorazil bez omluvy. Naše šiky ještě rozšířil Víťa Kozelek, posila vyscoutovaná z Frantic Dogs. Jak již bylo zmíněno, koncovka Blešna byla excelentní a v desáté minutě již soupeř zvyšoval na 5:0, pak se naštěstí trochu uklidnil a přidal už jenom jeden. V samotném závěru první půle se prosadil Filip, který propálil brankáře ranou bodlem na přední tyč-1:6! O nějakém zavelení k obratu se moc hovořit nedalo, hráli jsme stále stejně, neboť otevřít hru a běhat s mladým soupeřem nahoru dolu by byla sebevražda. I tak se ovšem zápas mohl zdramatizovat. Nejprve soupeř nastřelil tyčku a z následného brejku se prosadil novic Víťa, když obešel beka a uklidil míč po zemi k tyči-2:6! V následujících minutách soupeře opustila kvalitní koncovka a my se naopak dostali k několika možnostem s výsledkem ještě trochu hnout. Filip krásně mezi dvěma obránci vysunul Kubase, ten byl však příliš blízko brankáři a volil jen střelu do něj. Takových napálení gólmana z metru bylo po hříchu vícero. V dobré pozici se ocitl Filip, ale jeho maďarský nárt ho tentokrát zklamal. Nad jiné vynikal v týmu Blešna rychlonohý útočník Jan Krejcar, který nám zase pláchl a zvýšil vedení svého celku-2:7. Stále víc a víc si dovoloval gólman soupeře, za což byl krutě ztrestán Pacim, který vybojoval míč a dovezl jej až do prázdné-3:7! V poslední minutě nám tam spadnul ještě jeden kus, ale ze zápisu se nějak vytratil, tak si počítáme 3:7. Beztak to obrazu hry odpovídá víc.
Black Stars-FC Blešno 3:7 (1:6)
Branky: F.Hladík, Kozelek, Pácalt
Žluté karty: ---
Sestava: Izák - Tyl, Janhuba, J.Hladík - Pácalt, F.Hladík, Kozelek

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]