Black Stars-Senior 0:6 (6.5.2012)

V dnešním zápase jsme zkřížili své zbraně s týmem Senioru, který se ukázal být tvrdým oříškem a zaslouženě nás porazil.
V první půli jsme inkasovali hned třikrát naprosto stejným způsobem. Soupeř prošel středem přes jednoho, případně i dva naše hráče a prudkou křížnou ranou skóroval. Navrch se dostávali protivníci do několika více než nadějných závarů, ale ty řešil dnes dobře chytající Janča. Na druhé straně bylo v prvním dějství příležitostí po málu, s těmi nadějnějšími si poradil brankář Senioru, který se více zapotil ve druhém poločasu, docílení branky nám ovšem souzeno nebylo. Nejprve jsme ihned zkraje druhé půle inkasovali na 0:4. Poté se obraz hry z naší strany výrazně vylepšil. Neprosadil se ovšem ani srdnatě bojující Filip, ani Buchy, který dvakrát pálil těsně mimo. Kubas si pěkně narazil míč s Marťasem, ale jeho střelu k tyči gólman konečky prstů vyrazil na roh. Posléze Kubas vyslal Buchyho uličkou z úhlu samotného na branku, ale ten opět ztroskotal na brankáři. Neujala se ani střela Forresta, která projela celým vápnem a jen o chloupek minula levou tyčku. Musíme ovšem uznat, že své šance měl i Senior, a to ještě větší než my. Své příležitosti však soupeři zbytečně překombinovali nebo je bravurně vychytával Tomáš. V závěru jsme nakonec inkasovali ještě dvakrát a jakýkoli odpor byl definitivně zlomen. Kladně lze hodnotit, že zápas proběhl v klidu a bez jakýchkoli konfliktů na jedné či druhé straně.
Black Stars-Senior 0:6 (0:3)
Branky: ---
Žlutá karta: ---
Sestava: Janča - J.Hladík, Foral - Janhuba, Buchal - F.Hladík, Morávek

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]