Black Stars-Senior "B" 4:5 (29.5.2010)

V prvním poločase jsme dnes de facto nic nepředvedli, zlepšený výkon v tom druhém nám bohužel bodový zisk nepřinesl.
Senior hraje vždy ze zajištěné obrany, ještě těžší je se přes ně dostat, když vedou, a přesně tento scénář se odehrál. S přímým kopem si soupeř nedělal žádné starosti a prudkou ránu doprostřed brány si Janča srazil pod břevno-0:1. O chvilku později navíc se štěstím propasíroval útočník svou střelu přes Janču podruhé-0:2. My jsme si nahrávali tak akorát na vlastní polovině, směrem dopředu jsme byli totálně jaloví. Až v patnácté minutě se prodral vpřed Paci, obešel brankáře, který ho nedovoleným způsobem zastavil a následoval pokutový kop. K tomu se nikdo příliš nehrnul, a tak šel kopat Filip. Všichni se užuž chystali dobíhat, ale pětadvacetiletý ostrostřelec si napravil reputaci a střelou k tyči snížil na 1:2! Jednalo se po hříchu o naši první střelu mířící mezi tři tyče! Místo velkého obratu jsme ovšem dvakrát inkasovali během jedné minuty a vzali si time out na zklidnění. Nejsvětlejší moment nastal, když Jančův výhoz sklepl z první Ivoš Buchymu takovým způsobem, že postupoval sám na branku. Bohužel svůj únik zakončil střelou do gólmana. Tento záblesk se podařilo přenést do druhého dějství. Hned zkraje se do zakončení dostal Filip, do jeho střely vložil svou nohu i obránce a tímto vzájemným propojením vznikla pozoruhodná nechytatelná křivka končící v pravé šibenici-2:4! To nás nakoplo a konečně přicházely i šance. Prudké rány Buchyho či Filipovo bodlo z úhlu se však mezi tři tyče nevměstnaly. Poté jsme nevyužili jedno z mála přečíslení tři na dva a z brejku inkasovali střelou na zadní tyč-2:5. Za tohoto stavu postupoval opět sám na branku Buchy, ale zamířil jen do boční sítě. Po chvilce tento hráč narazil Kubasovi, jehož střelu gólman vyrazil kolenem, míč doputoval zpátky k Buchymu, který jej z voleje ze vzduchu nechytatelně napálil k zadní tyči-3:5! Tahle prda zvedla diváky ze sedadel! Navíc opět zafungovala bratrská spolupráce, když aut mladšího a krásnějšího z bratří Hladíků přetavil v gól Filip-4:5! Za tohoto stavu měl obrovskou šanci na vyrovnání Říha, ocitl se sám na zadní, ale neposlušný balón mu zakvedlal mezi nohama. Na druhé straně skončila další standartka Senioru na tyči, prošla se po brankové čáře a od druhé tyčky se odrazila ven. V hektickém závěru jsme sáhli k power play, roli posledního tentokrát hrál Filda, ale po pár přihrávkách vše zazdil ukvapenou střelbou Kubas. Senior poté uplatnil své zkušenosti a držel balón, navíc se dostal útočník sám před Filipa, udělal mu kličku, ale Filip se rozplácl na zem jako Dominik Hašek v nejlepších letech a rukou vyrazil míč na roh, po němž opět tváří v tvář soupeři zabránil gólu! Zkrátka bylo vidět, že tento hráč původně začínal v Olympii jako gólman a zkušenosti z toho jednoho poločasu, co tam jako sedmiletý mrňous odchytal, dokázal dnes prodat.
Black Stars-Senior "B" 4:5
Branky: F.Hladík 3, Buchal
Žlutá karta: Říha
Sestava: Janča - Pácalt, Tyl, J.Hladík - Říha, Buchal, F.Hladík

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Fórum] [Odkazy]