Black Stars-U Dvora 3:4 (6.6.2009)

Hlavně kvůli špatné koncovce a chybám vzadu jsme o gól prohráli s týmem U Dvora.
Do vedení se dostal soupeř po střele z úhlu-0:1. Do té doby jsme ale byli lepším celkem my, což i nadále platilo a výsledek se během chvilky podařilo zvrátit. Nejprve F.Hladík prostřelil brankáře a poté se tentýž hráč nemýlil, když dostal přihrávku od Buchala před prázdnou-2:1! Sám na brankáře postupoval Vachata, přihrál na zadní J.Hladíkovi, ten mu míč ještě vrátil a luxusní spolupráce tak skončila dalším gólem-3:1! Bohužel se jednalo o náš poslední zásah, poté přišlo již jen mnoho spálených příležitostí. Tu největší měl zřejmě Buchal, který po elegantním obloučku F.Hladíka postupoval sám. Soupeři se podařilo ve druhé půli výsledek otočit a uhájit těsnou výhru 4:3. Utkání jsme si sice prohráli sami, ale U Dvora dohrál druhý poločas s několika fauly, přičemž ten na Vachatu byl rozhodně červený, neboť bychom byli ve vápně sami dva proti brankáři. Jinak tým bezmozků ještě prokázal svou inteligenci několika stupidními hláškami a provokacemi. Nezbývá tak než si přát jejich brzký sestup do nižší soutěže, k němuž jsou i přes výhru nad námi velmi blízko...
Black Stars-U Dvora 3:4
Branky: F.Hladík 2, Vachata