Black Stars-Venca 9:10 (19.5.2007)

O dnešním zápase asi jednou budeme vyprávět vnoučatům, protože vstřelit devět branek a prohrát, to se jen tak nevidí.
Po odehrání zápasu s Vencou jsem na psaní reportáže měl chuť asi jako na zahrabání se do písku, pomazání obličeje džemem a čekání, až mě zaživa sežerou mravenci. S odstupem času nemám absolutně žádné tušení, v jakém pořadí skórovali naši střelci. Dvakrát jsme sice v první půli vedli (1:0 a 2:1), ale poločas jsme prohráli 3:5. Na začátku druhého dějství spadly do naší sítě další dva kousky a stav utkání byl již 3:7. Oběma týmům chytal hráč z pole. Martin Tyl bohužel dnes neměl svůj den a mezi nechytatelnými střelami se našlo i pár jesliček. Zlobit se však musíme i na naše bránící hráče, kteří nechávali Vencu bez problémů střílet! Poté se Black Stars vyhecovali k heroickému výkonu a zdánlivě ztracený zápas otočili ze 3:7 na 8:7!!! Soupeř dokázal srovnat nejen na 8:8,ale po naší další brance i na 9:9. V závěru utkání přišla rána největší v podobě obdrženého gólu, na který jsme už nedokázali zareagovat, a tak si všechny tři body za vítězství 10:9 odnesl vedoucí celek tabulky.
Black Stars-Venca 9:10
Branky: Tuček 3, Holeček 3, Švásta, F.Hladík, Říha
Žlutá karta: F.Hladík
Sestava: Tyl - Švásta, J.Hladík, Říha - Holeček, Tuček, F.Hladík