Black Stars-Údolí hladu "B" 4:6 (28.4.2007)

Body sice potřebujeme jako námořník ženskou po třech letech na moři, ale za velmi slunečného počasí v malém počtu jsme se dočkali opět jen zklamání...
Přitom úvod zápasu vyšel jak z říše snů. Hned v první minutě si F.Hladík narazil s Říhou a přízemní střelou otevřel účet dnešního zápasu-1:0! A po další minutě bylo ještě veseleji, když F.Hladík vybojoval balon na půlce, obešel gólmana a připsal si další zářez na svou pažbu-2:0! Následovaly krušnější chvíle, kdy se do nás Údolí zakouslo a rychlými narážečkami si vytvářelo šance. My jsme hrozili z brejků, ale překonat Nožičku se nám nedařilo. Naopak udeřilo na druhé straně. Přihrávka před bránu směřovala na zcela nekrytého hráče soupeře a ten nezaváhal-2:1. Na začátku druhé půle vybojoval J.Hladík míč pro Tučka, ale rychle jsme o něj přišli a Údolí zakončilo svůj rychlý brejk křížnou střelou k tyči-2:2. A bylo ještě hůř. Nad hráči Black Stars se stáhla černá mračna a skóre soupeře rychle narůstalo, až se zastavilo na 2:6. Za zmínku určitě stojí penalta, jejímž exekutorem byl Standa Nožička. Válku nervů ovšem vyhrál Martin Tyl a střelu Nožičky vyrazil. Údolí pod vědomím solidního náskoku polevilo a borci v oranžovém se nadechli k závěrečnému náporu. Nejprve z úhlu prostřelil Nožičku Říha-3:6. V závěru ještě střelu J.Hladíka po rohovém kopu vyrazil gólman, ale s dorážkou si poradil F.Hladík, čímž zkompletoval hattrick-4:6.
Black Stars-Údolí hladu "B" 4:6
Branky: F.Hladík 3, Říha