Black Stars-Údolí 91 4:4 (8.5.2007)

Přestože jsme se dnes sešli v minimálním možném počtu a v bráně nastoupil útočník Holeček, dokázali jsme získat bod.
Po opatrném začátku jsme se ujali vedení, když F.Hladík obešel tři hráče, přihrál před prázdnou bránu Tučkovi a ten s přispěním obránce skóroval-1:0! Po vstřelené brance produkoval více střel náš tým, obzvláště Tučkovy střely z úhlů míjely jen o fous tyče. Následovala však ztráta míče vepředu a přečíslení soupeře nedokázal zabránit ani J.Hladík, ani Holeček-1:1. Do vedení nás vrátil Švásta, který projel obrannou linií Údolí jako nůž máslem, narazil si s F.Hladíkem a uklidil balon ke vzdálenější tyči-2:1! A zase došlo k vyrovnání. Na hráče majícího balon vystartovali Holeček, Švásta i J.Hladík a zcela nekrytý soupeř uklízel míč do prázdné brány-2:2. Ve druhé půli jsme především šetřili síly a gólmana Údolí ohrožovali nejvíce po rozích a střelami z dálky. Nejnebezpečnější byla dělovka Švásty, kterou zázračně vykopl brankář. Do další slibné příležitosti se dostal po přiťuknutí od svého bratra J.Hladík, ale z hranice vápna nedokázal ani trefit bránu. A tak udeřilo na druhé straně, když jsme na roh naběhli úplně všichni a soupeř svůj brejk zakončil střelou na vzdálenější tyč-2:3. Ovšem po dalším z mnoha rohů přiťukl J.Hladík Filipovi, jemuž se podařilo dotlačit míč do brány-3:3! Pět minut před závěrečným hvizdem Údolí z úhlu prostřelilo Holečka počtvrté-3:4, a Black Stars si vybralo oddechový čas. Dostali jsme soupeře pod tlak, ale kýžený gól stále nepřicházel. V poslední minutě zápasu zahrál soupeř rukou ve vápně a sudí dlouho váhal. Zařvali jsme však z posledních sil ruka, Jirka ze Stěžer mocně zadul do své píšťaly a ukázal na značku pokutového kopu. Nařízenou penaltu Tuček se štěstím propasíroval za brankářova záda, a tak si na Den vítězství odnesli oba týmy bodík za remízu 4:4.
Black Stars-Údolí 91 4:4
Branky: Tuček 2, Švásta, F.Hladík