Black Stars-Snakes "B" 3:5 (29.4.2007)

Hloupými chybami jsme se připravili o zisk bodů a prohráli o dvě branky.
Stejně jako včera jsme se ujali vedení, když Říha tečoval střelu F.Hladíka do sítě-1:0! A opět jsme ho nedokázali udržet. Dobře sehranou kombinaci zakončil útočník Snakeů pod břevno-1:1. Brankář soupeře se neustále zapojoval do útočných snah svého týmu, což nám činilo obrovské potíže. Po jednom z těchto přečíslení nevyběhl nikdo proti soupeři, a ten otočil vývoj zápasu-1:2. Vytažení gólmana se však nevyplatilo pět minut před koncem první půle, když pokaženou rozehrávku poslal J.Hladík z první z vlastní poloviny do prázdné brány-2:2! A z kraje dějství druhého bylo ještě veseleji, když Švásta napálil míč z přímého kopu přímo do brány-3:2! Ale bohužel již tradičně následovaly slabší chvilky Black Stars. Hráč soupeře zakončil svůj úprk kličkou Foralovi a gólovou střelou pod padajícího Tyla-3:3. Martin Tyl si vybral nejhorší moment v zápase, když se mu nepovedlo urvat balon do dáli a soupeř pohodlně skóroval-3:4. Po dalším přečíslení jsme inkasovali ještě jednou a bylo to už 3:5... I přes obrovský tlak v poslední desetiminutovce jsme nedokázali vstřelit branku, přestože jsme se několikrát ocitli úplně sami před brankářem!
Black Stars-Snakes "B" 3:5
Branky: Říha, J.Hladík, Švásta