Black Stars-Hosep 4:6 (15.4.2007)

Dnešní zápas byl plný gólů, bohužel se jich více zatřepetalo v naší síti...
Stejně jako včera musel dnes v bráně zaskakovat hráč z pole, tentokrát to byl Martin Tyl. Od začátku jsme byli lepším týmem. Do tlaku jsme se dostávali zejména sérií rohových kopů, ale střelu J.Hladíka na bližší tyč gólman vyrazil. Po chvíli rozehrál F.Hladík na svého bratra, ten z první našel u lajny Holečka, jenž se dokázal uvolnit a křížnou střelou otevřel účet dnešního zápasu-1:0. Do poločasu však Hosep stihl otočit. Dlouhý nákop dopředu neodhadl J.Hladík, pustil míč za sebe a útočník soupeře hlavou uklidil balon do horního růžku-1:1. Standardní situaci z úhlu Hosep narval do Tyla a od něj se míč odrazil do naší sítě-1:2. V úvodu druhé půle jsme opět inkasovali, když soupeř sehrál přímý kop na jeden dotek a do odkryté brány bez problémů skóroval-1:3. Následovala série našich šancí, F.Hladík se ocitl dvakrát v dobré příležitosti a dvě Kondrovy střely zastavili brankář a posléze dokonce tyč! Zaslouženého snížení jsme se dočkali, když J.Hladík z vlastní poloviny vyvezl míč do středu hřiště, soupeř očekával přihrávku na jednoho z útočníků, ale mladší z bratří Hladíků uklidil míč bodlem k tyči-2:3. Ovšem zanedlouho Hosep opět zakončoval do odkryté brány, když se F.Hladík nestačil vrátit se svým hráčem-2:4. Na dostřel nás opět vrátil F.Hladík, když po přiťuknutí Švásty překonal gólmana hostí střelou o tyč-3:4. A opět jsme se neradovali dlouho. J.Hladík vepředu zadrbal slibnou příležitost, soupeř se dostal do přečíslení a jeho přihrávku před bránu si nešťastně srazil do vlastní sítě vracející se F.Hladík-3:5. Scénář druhého poločasu pokračoval klasicky. F.Hladík snížil ranou pod břevno a soupeř na to odpověděl gólem z úhlu, kdy se se svým hráčem včas nevrátil Švásta, a tak utkání skončilo naší porážkou v poměru 4:6.
Black Stars-Hosep 4:6
Branky: F.Hladík 2, Holeček, J.Hladík
Žlutá karta: ---
Sestava: Tyl - Švásta, J.Hladík, Kondr - Holeček, Říha, F.Hladík

[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]