Black Stars-Frantic "B" 4:7 (17.6.2007)

Dnešní zápas se Black Stars vůbec nepovedl a prohra s Franticem, již jistým sestupujícím, je pro nás jednou z největších blamáží sezony.
Podobně jako včera byl náš tým značně oslaben, místo Lukáška sice dorazili Malík a Bělehradský, jenže Říha dorazil s výronem kotníku, přesto v důsledku našeho skromného počtu obětavě do hry zasáhl. Nezodpovědně se zachoval i nejzkušenější hráč našeho týmu, Martin Tyl, který nastoupil do branky v podnapilém stavu. Naší největší bolestí však bylo proměňování šancí, kde předvedli tragický výkon oba útočníci, a to zejména Filip Hladík, který by dnes gól nedal asi ani kdyby se hrálo až do soumraku. Hrubou taktickou chybou bylo rovněž, že ačkoliv jsme hráli bez střídání, nechali jsem si dát v první půli pět gólů z brejků, přestože jsme po Holečkově brance vedli. Poločas tak byl 1:5, což se otáčelo už velice těžko. Soupeř byl opravdu velice slabý a měli jsme ho po celou dobu pod tlakem, přesto jsme si nic jiného než prohru nezasloužili a výrazně jsme si tak zkomplikovali cestu za záchranou.
Black Stars-Frantic "B" 4:7
Branky: Holeček, Říha, Malík, Bělehradský