Black Stars-Blasters 3:1 (3.6.2007)

V zápase s týmem nám v tabulce blízkém jsme nezaváhali a získali zasloužené tři body.
Od začátku jsme byli lepším mužstvem a vypracovávali si více šancí. Nebezpečné situace vznikaly především po rozích a autech v blízkosti blasterské brány. Kýžený gól se dostavil, když Holeček poslal po pravé straně J.Hladíka, ten našel před prázdnou bránou zcela nekrytého Forala, jenž nabízenou příležitostí nepohrdl-1:0! Zvýšit náskok mohl o chvilku později mladší z dua Hladíků, před nímž se obrana soupeře rozestoupila jako Rudé moře před Mojžíšem, ale jeho střela po zemi mířila do nohou brankáře. V další slibné pozici se ocitl Říha, ale balon netrefil ideálně. Blasters měli v prvním dějství dvě nadějné šance, ale první "chytil" Tyl hlavou a druhou zmařil svým výběhem. Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali a soupeř jen sporadicky ostřeloval ochranou síť. Uklidňujícího dvoubrankového náskoku jsme se dočkali po tečované střele F.Hladíka, která zapadla ke vzdálenější tyči-2:0! Když se Holeček mezi tlupou protihráčů naštval a poslal míč po zemi přesně k tyči, byl už stav zápasu 3:0! Mírná komplikace nastala, když se prostřední ze tří Heglasů, Martin, obtočil kolem Forala a prostřelil Tyla, který tak přišel o čisté konto-3:1. V tu chvíli zbývaly do konce utkání čtyři minuty, ve kterých jsme si výsledek již pohlídali a potřetí v řadě zvítězili.
Black Stars-Blasters 3:1
Branky: Foral, F.Hladík, Holeček