Black Stars-Venca 2:5 (21.10.2006)

V časných ranních hodinách jsme oproti minulým zápasům podali zlepšený výkon, ale opět jsme nedosáhli ani na bod.
Kvůli velkému počtu absencí byly dnes naše řady prořídlé jako vlasový porost cimrmanologa Genadije Rumleny. Zejména počet útočníků (1) byl poměrně nízký. V útoku se proto utvořilo bratrské duo Hladíků, roli univerzála plnil Malík, který zasahoval do obrany i do útoku. V poli jsme za soupeřem rozhodně nezaostávali, ale po chybě F.Hladíka jsme opět inkasovali jako první-0:1. Vepředu jsme si toho moc nevypracovali, hlavně J.Hladík často na pro něj nezvyklém postu špatně rozehrával balony. A tak soupeř znovu udeřil, když ho nepokryl Spěšný-0:2. Lepší chvilku jsme předvedli, když F.Hladík našel volného Malíka, který bez váhání poslal míč do sítě-1:2. Přesto jsme do poločasu nevydrželi a ještě jednou inkasovali-1:3. V průběhu druhé půle jsme se dostávali spíše jen k náznakům, protože jsme nepřesně sehrávali přečíslení a nevyužívali soupeřových chyb. Největší tutovku spálil mladší z bratrů Hladíků, který postupoval sám na gólmana, ale nastřelil ho jen do nohou. Na rozdíl jedné branky srovnal až F.Hladík z přímého kopu-2:3. Nejednalo se ani tolik o Beckhamovskou techniku, jako spíše o chybu brankáře. Čas byl neúprosný, a tak jsme sáhli po power-play, která nevyšla a do prázdné brány soupeř zvýšil již na 2:4. Závěr jsme odflákli a nechali soupeře přidat pěknou branku do víka-2:5.
Black Stars-Venca 2:5
Branky: Malík, F.Hladík
Žlutá karta: ---
Sestava: Fejfar – Spěšný, Tyl – Malík – F.Hladík, J.Hladík

[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]