Black Stars-Údolí hladu "B" 0:6 (24.9.2006)

V dnešním utkání nás Údolí hladu “B“ jasně přehrálo a zaslouženě vysoko zvítězilo.
Prvních patnáct minut jsme hráli vyrovnanou partii, ale mnoho šancí jsme si nevypracovali. Na naší straně se dobrými zákroky blýskla nová posila do branky Petr Fejfar. Poté ale Údolí zahrálo přímý kop na krátko, zadák poslal míč před branku, kde útočník předběhl J.Hladíka, pustil si míč mezi nohama a patičkou posunul míč do brány-0:1. O chvilku později jsme ztratili míč na polovině hřiště a soupeř sehrál výborně přečíslení dva na jednoho a skóroval do prázdné branky-0:2. V těchto fázích zápasu soupeř jasně dominoval a přišly další rány. Nejprve se štěstím protlačil míč přes Fejfara jeden z opět volných (!) útočníků soupeře hrudí a poté nahození před branku dopravil útočník do sítě opět předběhnutím J.Hladíka-0:4. Do druhého poločasu jsme na soupeře vlítli, ale vychytával nás gólman Údolí Standa Nožička, který kdysi v Black Stars hostoval. Vychytal střelu Holečka i F.Hladíka, kterou vyrazil na roh dobrým reflexivním zákrokem. Pak jsme si asi nevšimli, že je roh a soupeř pohodlně zvýšil svůj náskok-0:5. Údolí trochu polevilo a my jsme se konečně dostali k pořádným šancím. K dobrým střeleckým příležitostem se dostali Holeček, Tyl i J.Hladík, ale vždy zaúřadoval Nožička nebo naše nepřesnost. Největší tutovku jsme ale měli, když Říha poslal míč před odkrytou bránu, kde ale Švásta rychle letící balon trestuhodně minul. Tři minuty před koncem předvedl pěknou individuální akci útočník soupeře, když přešel přes Tyla, udělal kliku i Fejfarovi a zvýšil už na 0:6. V závěru měl ještě tutovku J.Hladík po přihrávce od svého bratra, ale sám před gólmanem mířil pár centimetrů nad, a tak jediným plusem prohraného utkání byl kvalitní výkon brankáře Fejfara.
Black Stars-Údolí hladu "B" 0:6
Branky: ---
Žlutá karta: Říha, Tyl
Sestava: Fejfar – Tyl, Švásta, Kondr, J.Hladík – Holeček, F.Hladík, Říha

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]