Black Stars-Snakes "B" 4:6 (23.9.2006)

Dnes tým Black Stars odehrál se Snakes “B“ vyrovnané utkání ve velkém tempu, ale ze hřiště odešel poražen.
Před zápasem se nám podařilo získat posilu z týmu Crickets Radima Kondra, ale kvůli našim problémům s gólmany musel zaskočit do brány. Gólman je základ malé kopané, a když musí chytat hráč z pole, je to velké oslabení… Proto se soupeř dostal do vedení hned v úvodu, kdy právě Kondr ztratil míč a následovala střela do odkryté brány-0:1. Z inkasované branky jsme se dlouho nedokázali pořádně vzpamatovat a docházelo ke zbytečným ztrátám balonů a šancím soupeře. Kondr nás ale dobrými zákroky podržel. Navíc pět minut před koncem první půle našel svým výhozem Říhu, který výborně zatáhl míč po levé straně a křížnou ranou ho uklidil do sítě!-1:1. Opravdový bonbonek ale přišel až v samotném závěru. Petr Lukášek rozehrál rohový kop na zcela nekrytého Švástu, který nechytatelnou dělovkou z dálky vymetl pravou šibenici soupeřovy svatyně!-2:1. Start do druhé půle nám ale nevyšel a soupeř dvakrát skóroval-2:3. Poté jsme rozjeli pěkný kolotoč šancí, ale vychytával nás brankář hostí včasnými výběhy a pády na zem. Když už na střelu F.Hladíka nestačil ani on, pomohla tyč… Ale zaslouženého vyrovnání jsme se přeci jen dočkali, když po vyražené střele Holečka doklepl balon do sítě F.Hladík-3:3. Zhruba sedm minut před koncem přišel výpadek našeho mužstva. Přestože jsme si po dalším inkasovaném gólu vzali time-out, dostali jsme ještě další dva góly a rázem byl stav utkání 3:6. V závěru jsme se ještě trochu vzchopili, ale více než krásný gól Holečka, který si hodil míč na levačku a nekompromisně napnul síť, jsme již nevytěžili-4:6.
Black Stars-Snakes "B" 4:6
Branky: Říha, Švásta, F.Hladík, Holeček
Žluté karty: Lukášek, Kondr
Sestava: Kondr – Švásta, Říha, J.Hladík – Holeček, F.Hladík, Lukášek

zpět
[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]