Black Stars-Hosep 0:11 (10.9.2006)

Hrůza, děs a běs… Tak by se dal krátce shrnout dnešní zápas z pohledu Black Stars.
V dnešní sestavě chyběl zraněný brankář Bittner, a tak ho nahradil nachlazený Tyl. První kiks vyrobil J.Hladík, který ztratil balon jako poslední hráč a dovolil tak soupeři pohodlně skórovat-0:1. Na mokrém terénu se špatně kombinovalo, ale i přes to jsme se dostali do pár slibných příležitostí a ke standardním situacím. Poté ale stejným způsobem jako J.Hladík přišel o balon Holý a bylo to už 0:2. Další gól padl opět po chybě J.Hladíka, který nedokázal odhlavičkovat balon v pokutovém území-0:3. Po třech hrubkách tedy skončil poločas tímto výsledkem. Na začátku druhé půle jsme rychle inkasovali, zcela jsme se položili a skóre soupeře závratně narůstalo, až se zastavilo na tragických 0:11.
Black Stars-Hosep 0:11
Branky: ---
Žlutá karta: ---
Červená karta: Holý (po 2.žk)
Sestava: Tyl – Spěšný, Švásta, J.Hladík – Holeček, F.Hladík, Tuček, Holý

[Hlavní stránka] [Výsledky] [Tabulka] [Střelci] [Hráči] [Fotky] [Rozhovory] [Diskuze] [Odkazy]